StoryEditor

Żniwne Pogotowie Cenowe top agrar Polska - zapisz się i otrzymuj SMS z cenami zbóż i rzepaku!

Pogoda sprzyja dojrzewaniu jęczmienia ozimego, pierwsze kombajny już zaczynają pojawiać się na polach, niebawem ruszą punkty skupu. Zaraz potem przyjdzie czas na zbiór rzepaku, a potem już żniwa pełną parą! My jak co roku przygotowaliśmy dla Ciebie nasze Żniwne Pogotowie Cenowe, czyli aktualne informacje rynkowe o cenach skupu zbóż i rzepaku w całym kraju.
06.07.2021., 17:07h
W ramach naszej corocznej akcji informacyjnej dwa razy  w tygodniu będziemy zbierać ceny skupu z punktów zlokalizowanych w całej Polsce i aktualizować je w naszej bazie rynkowej na portalu. Specjalnie dla Ciebie uruchamiamy specjalny system powiadomień SMS.

Gdy tylko zaktualizujemy ceny i opublikujemy je w naszej rynkowej strefie informacyjnej, natychmiast otrzymasz powiadomienie SMS z informacją o najnowszych stawkach za zboża i rzepak. To niezwykle cenne i przydatne informacje, zwłaszcza gdy w żniwa część zbiorów trzeba od razu wywieźć poza gospodarstwo z uwagi na brak miejsca w magazynach lub potrzebę gotówki.

W jaki sposób można skorzystać z naszego serwis żniwnego? Wystarczy skorzystać z zakładki POWIADOMIENIA SMS i zapisać się do naszego systemu. Każda osoba, które wypełni formularz zgłoszeniowy i zostawi swój nr telefonu będzie otrzymywać przez cały okres trwania naszej akcji SMS z cenami skupu zbóż i rzepaku.

Nie czekaj na ostatnią chwilę i nie wahaj się. Zapisz się już teraz, a gdy tylko ruszy skup zbóż będziesz wiedział pierwszy o aktualnych stawkach!

Życzymy Tobie jak najlepszych zbiorów i jak najwyższych cen!

ZAPISZ SIĘ!

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. grudzień 2023 10:52