Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Miał 1,5 promila, wjechał w traktor i próbował uciekać

Obrazek

Pijany kierowca rozpędzonego mitshubishi wjechał prosto w ciągnik i próbował uciekać. Rolnik doznał poważnych obrażeń, a jego traktor nadaje się na złom.

Aleksandra Galus15 maja 2017, 12:37

Wieczorem 11 maja br., mając 1,5 promila alkoholu we krwi 41-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów jechał z nadmierną prędkością. Pijany kierowca stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym naprzeciw ciągnikiem kierowanym przez 65-letniego rolnika w miejscowości Kraśniczyn (w powiacie krasnostawkim). Z relacji traktorzysty wynika, że kierowca mitshubishi po zdarzeniu próbował jeszcze uciekać, jednak stan jego samochodu nie powolił na przejechanie dłuższego odcinka.

Zaraz po wypadku, na miejsce przyjechali policjanci, dopełnili wszelkich wymaganych procedur, w tymi sprawdzili także trzeźwość uczestników wypadku. Okazało się, że sprawca zdarzenia, czyli kierowca mitshubishi miał 1,5 promila, natomiast rolnik był zupełnie trzeźwy. W wypadku na szczęście nikt nie zginął, jednak traktorzysta trafił do szpitala, ponieważ doznał obrażeń ciała, mogących zagrażać funkcjonowaniu jego organizmu, natomiast pijany kierowca doznał jedynie nieznacznych potłuczeń.


Pijanemu kierowcy natychmiast zatrzymano prawo jazdy, w najbliższym czasie zostanie także postawiony przed sądem, gdzie odpowie nie tylko za spowodowanie wypadku, ale także za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.    ag

fot. KPP KrasnystawPicture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)