Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Inne>

Szybkie ciągniki i rolnicy-rajdowcy. „Super Rolnicy”, nowy program TTV

Obrazek

„Super Rolnicy” to program oparty na amerykańskim formacie „The Fast and Farmer(ish)”. Na starcie stanie sześć dwuosobowych drużyn, które zmierzą się ze sobą w różnych konkurencjach, ale tylko jedna z nich podniesie złoty puchar do góry.

14 sierpnia 2023, 12:44

Kiedy premiera „Super Rolników”?

Show zadebiutuje na antenie stacji TTV 2 września, a odcinki emitowane będą w każdą sobotę o godz. 22:00. Wiemy, że najważniejszą rolę odgrywać będzie perfekcyjna umiejętność jazdy ciągnikiem, ale także spryt uczestników i szybkość maszyn. Na platformie YouTube udostępniane są zapowiedzi programu, które pokazują wycinki konkurencji, a także przedstawiają uczestników.

Kto będzie brał udział w programie?

Wiemy, że możemy spodziewać się młodego małżeństwa, dwóch szwagrów, braci i przyjaciół. Nie znamy jeszcze tożsamości wszystkich – widzom przedstawiono dopiero trzy pary.

  • Mateusz i Agata to małżeństwo z Rzemieniewic w woj. kujawsko-pomorskim. Agata jest rolniczką dzięki swojemu mężowi, a z wykształcenia jest księgową. 
  • Piotr i Paweł  to również para z woj. kujawsko-pomorskiego. Paweł pracuje w Bydgoszczy, jednocześnie zajmując się odziedziczonym po ojcu gospodarstwem w Nadborowie. Piotr jest kierownikiem usług w branży rolniczej. 
  • Radek i Kuba pochodzą z woj. dolnośląskiego. Radek prowadzi gospodarstwo z rodzicami, Kuba ukończył technikum rolnicze i jest operatorem maszyn w firmie produkcyjnej. Oboje pracują w Polsce i za granicą. 

Program poprowadzi Konrad Mariański, znany telewidzom z innych programów TTV, np. „GoggleBox. Przed telewizorem” i „99 – Gra o wszystko”. „Super Rolnicy” będą jego debiutem w roli prowadzącego.

Sandra Matus
fot. TTVWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)