Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Izydory 2022: Rolnicy, którzy oddali głosy na najbardziej przyjazne im firmy wygrali nagrody pieniężne

Obrazek

Gala Plebiscytu Izydory 2022 już za nami. Podczas uroczystej gali w piątek 27. października poznaliśmy firmy najbardziej przyjazne rolnikom, na które sami rolnicy zagłosowali. Ale Wszyscy gospodarze, którzy oddali swoje głosy na poszczególne firmy mogli także wygrać nagrody pieniężne i to na całkiem konkretne kwoty. Poznajmy zatem zwycięzców spośród rolników!

Bartłomiej Czekała31 października 2022, 12:45

Przypomnijmy, że w 6 kategoriach wśród firm zgłoszonych przez rolników zwyciężyły:

- Kategoria Chemia rolnicza:

·  Timac Agro Polska

-Kategoria Uprawa i dystrybucja:

·  Ampol-Merol,

- Kategoria Finanse i ubezpieczenia:

·  Bank BNP Paribas Polska,

Kategoria Maszyny i urządzenia rolnicze:

·  Pronar

Kategoria Części zamienne, usługi i dealerzy:

·  Kramp,

Kategoria Ciągniki:

·  John Deere Polska,

Dzięki udziałowi w Plebiscycie Izydory 2022, rolnicy mogą wyróżnić te przedsiębiorstwa, które traktują gospodarza jak partnera i go szanują. W ten sposób podpowiadamy także innym rolnikom, z którymi podmiotami warto współpracować.

Biorąc udział w naszym konkursie można było wygrać nagrody o łącznej wartości aż 17 tys. złotych:

·  I nagroda: 10 000 zł,

·  II nagroda: 5000 zł,

·  III nagroda: 2000 zł.


A oto Zwycięzcy i ich hasła konkursowe:

 

1 miejsce - Pan Jakub Danielewicz

Wiosna, lato, zima, jesień wieś się gminna szybko niesie, że plebiscyt Izydory to branżowy jest faworyt! Sto lat, sto lat sto piętnaście, cieszcie się świętujcie, bawcie, sto lat, sto lat, sto dwadzieścia, dziś świętują już przedmieścia! Dla Was kwiaty i oklaski, sto lat sto lat fleszy blaski. Najlepszego no i kropka! Kończy się radosna zwrotka! :-)

2 miejsce - Pan Wojciech Michniowski

Życzę sobie i Wam oraz wszystkim gospodarstwom,  przedsiębiorstwom, tym małym i dużym, aby ich wkład w rolnictwo został należycie doceniony. Aby to co trafia na rodzinny stół, to jak ciężka praca i wysiłek rolników buduje polską gospodarkę znalazło swoje odzwierciedlenie w społeczeństwie. Aby rolnictwo, polskie rolnictwo było dumą Polaków i kojarzyło się ze smakiem wyniesionym z rodzinnych domów.


3 miejsce - Pan Ryszard Ołdachowski

Mój szanowny Izydorku, ślę życzenia już od wtorku. Dużo zdrowia, mniej roboty, niech mijają Cię kłopoty, niech Ci ludzie ślą życzenia, te najlepsze do spełnienia. Pięć lat , to jest całkiem sporo, więc na pewno Cię wybiorą, bo Izydor z Ciebie złoty, bierz pod pachę te klamoty, zasiądź w fotel z wygodami, bądź prezesem z zasadami!


Wszystkim Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i wysyłamy czeki  z potwierdzeniem wygranej!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)