Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Konkursy>

Polska - Hiszpania: Ustrzel wynik meczu - wygraj piłkę z podpisem!

Katastrofa, blamaż, tragedia - takie komentarze sypały się wczoraj pod adresem polskich piłkarzy po przegranym przez Polskę 1:2 meczu ze Słowacją na Euro 2020. My jednak nie tracimy nadziei, bo dopóki piłka w grze i przed nami jeszcze 2 mecze, to wszystko się jeszcze może zdarzyć. Dlatego proponujemy Wam kolejny konkurs piłkarski!

15 czerwca 2021, 16:30
W poprzednim konkursie proponowaliśmy odpowiedź na 2 pytania: wytypowanie wyniku meczu Polska - Słowacja oraz wytypowanie strzelców bramek. O ile spośród wszystkich przesłanych zgłoszeń 6 osób postawiło na wynik 2:1 dla Słowacji, o tyle nikt nie wytypował poprawnie strzelca pierwszej bramki. Dlatego piłka z pierwszego konkursu przechodzi do puli nagród z drugiego konkursu.
Tym razem zadaniem konkursowym będzie wytypowanie wyniku meczu Polska – Hiszpania, który odbędzie się w sobotę 19. czerwca. Wygrana trafi do dwóch osób, które jako pierwsze wytypują ten wynik prawidłowo. Nagrodą jest piłka Euro 2020 z podpisem redaktora naczelnego top agrar Polska.

Liczy się pierwsze zgłoszenie w konkursie danego uczestnika. Zgłoszenia przyjmujemy do 19.06.2021 do godziny 20:30.


Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz poniżej. Powodzenia w typowaniu i trzymajmy kciuki za Biało - Czerwonych!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. w Poznaniu przy ul. Metalowej 5 (dalej PWR). Podane dane są przetwarzane w celu realizacji założeń udziału w konkursie. Jeśli zdecydujesz się pozostawać z nami w kontakcie również w celu realizacji przekazu marketingowego i handlowego, od czasu do czasu do realizacji kontaktu w celu poznania opinii na temat dostarczanych przez PWR usług i treści w ramach badań rynkowych. Przekazywane informacje będziemy dostosowywać do Twoich zainteresowań (profilować) w oparciu o przekazane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach informacje na temat Twojej działalności. Zgodnie z celem przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia zakresu przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, prawo przenoszenia, możesz wycofać w dowolnym momencie każdą wyrażoną zgodę bez wpływu na zgodność przetwarzania przed jej wycofaniem, żądać usunięcia danych. Jeśli stwierdzisz niezgodne z prawem przetwarzanie Twoich danych możesz złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych (UODO) . Jeśli masz pytania kontaktuj się z nami (PWR) na nr. tel.: 061 809 06 30 lub z Inspektorem Ochrony Danych na adres e-mail: daneosobowe@pwr.agro.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)