StoryEditor

Rozpylacze Albuz z różową ceramiką

Firma Bott z Leszna jest wyłącznym dystrybutorem produktów Albuza na terenie Polski.
08.03.2017., 12:03h

Francuska marka Albuz działa już od 46 lat. Przed 15 laty podjęła współpracę z firmą Bott, wprowadzając na polski rynek rozpylacze z różową ceramiką. Firma notuje systematyczny wzrost sprzedaży ceramicznych rozpylaczy. Dostawca wskazuje na to, że wydatek każdego rozpylacza sprawdzany jest indywidualnie przed opuszczeniem fabryki.

Sztandarowym produktem Albuza jest eżektor Avi Twin, który wykorzystuje zjawisko zwężki Venturiego, co pozwala na równomierne pokrycie roślin cieczą również przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Z czasem Albuz wprowadził na rynek nowy rozpylacz z różową ceramiką Axi Twin. Jest to model dwustrumieniowy, drobnokroplisty przeznaczony do oprysków fungicydowych. Sprawdza się też w uprawach warzywniczych, np. w cebuli, kapuście i truskawkach. To już trzeci rozpylacz dwustrumieniowy stworzony przez markę Albuz.

Firma Bott to nie tylko rozpylacze, ale też dostawca części do opryskiwaczy i innych akcesoriów potrzebnych do wykonywania zabiegów polowych i sadowniczych.
oprac. jj

Fot. firmowe

Firma notuje systematyczny wzrost sprzedaży rozpylaczy ceramicznych.

 

Jan Józefowicz
Autor Artykułu:Jan Józefowicz Ekspert z zakresu maszyn rolniczych, wieloletni redaktor czasopism dla rolników, w tym top agrar Polska i Profi Profesjonalna Technika Rolnicza
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 07:31