Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Newsletter rynkowy>

Żniwne pogotowie cenowe top agrar Polska - zobacz jak dostać powiadomienie sms o cenach skupu zbóż i rzepaku!

Obrazek

15 lipca ruzpoczęliśmy po raz kolejny z nasza akcję "Żniwne pogotowie cenowe top agrar Polska". Wszystkim zainteresowanym będziemy wysyłać sms-y z informacją o aktualnych cenach skupu zbóż w kraju. Zobacz w jaki sposób możesz je otrzymywać!

dr Juliusz UrbanBartłomiej Czekała21 lipca 2022, 18:47
Ceny skupu zbóż w żniwa to zawsze był gorący temat dla rolników, ale w tym roku będzie to temat nr 1. Wszystko z uwagi na sytuację na krajowym i światowym rynku zbóż, będącą konsekwencją wojny w Ukrainie i zakłócenia dotychczasowych łańcuchów dostaw zbóż w Ukrainy i Rosji na cały Świat.

Do Polski trafia teraz ziarno z Ukrainy, które ma być u nas tylko przeładowane i wysłane dalej do krajów UE i na cały Świat. Ale wiemy, że tak się nie dzieje - mamy liczne sygnały o tym, że to ziarno ląduje w krajowych magazynach na dłużej. Tym bardziej sytuacja żniwa na krajowym rynku będzie dynamiczna, zmienna i gorąca. Ale dzięki naszej akcji możesz zbyć informowany na bieżąco jak zmieniają się ceny skupu - gdzie w kraju płacą najwięcej, a gdzie w skupie stawki są najniższe.

Jak skorzystać z tej akcji? Wystarczy wypełnić specjalny formularz, zostawić tam swój numer telefonu, a my będziemy na ten numer wysyłać aktualne ceny oraz link do komentarzy rynkowych.

W trakcie trwania żniw dwa razy w tygodniu zbieramy ceny z ponad 60 punktów skupu w całym kraju i będziemy do Was wysyłać wszystkie informacje o zmianach cen. Oferta wyłącznie dla naszych Prenumeratorów i Subskrybentów!

Masz prenumeratę top agrar Polska lub subskrypcję top agrar Premium na portalu topagrar.pl? Zapisz się TUTAJ!

Nie masz jeszcze prenumeraty top agrar Polska ani subskrypcji top agrar Premium na portalu topagrar.pl? Sprawdź naszą wyjątkową ofertę!


Jakie będą ceny skupu zbóż w żniwa 2022? Zobacz opinie ekspertów! Opublikowaliśmy ją dwóch częściach.

Zobacz część I.

Zobacz część II.

Picture of the author
Autor Artykułu:dr Juliusz Urban
Pozostałe artykuły tego autora

Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy