StoryEditor

Żniwne pogotowie cenowe top agrar Polska - zobacz jak dostać powiadomienie sms o cenach skupu zbóż i rzepaku!

15 lipca ruzpoczęliśmy po raz kolejny z nasza akcję "Żniwne pogotowie cenowe top agrar Polska". Wszystkim zainteresowanym będziemy wysyłać sms-y z informacją o aktualnych cenach skupu zbóż w kraju. Zobacz w jaki sposób możesz je otrzymywać!
Ceny skupu zbóż w żniwa to zawsze był gorący temat dla rolników, ale w tym roku będzie to temat nr 1. Wszystko z uwagi na sytuację na krajowym i światowym rynku zbóż, będącą konsekwencją wojny w Ukrainie i zakłócenia dotychczasowych łańcuchów dostaw zbóż w Ukrainy i Rosji na cały Świat.

Do Polski trafia teraz ziarno z Ukrainy, które ma być u nas tylko przeładowane i wysłane dalej do krajów UE i na cały Świat. Ale wiemy, że tak się nie dzieje - mamy liczne sygnały o tym, że to ziarno ląduje w krajowych magazynach na dłużej. Tym bardziej sytuacja żniwa na krajowym rynku będzie dynamiczna, zmienna i gorąca. Ale dzięki naszej akcji możesz zbyć informowany na bieżąco jak zmieniają się ceny skupu - gdzie w kraju płacą najwięcej, a gdzie w skupie stawki są najniższe.

Jak skorzystać z tej akcji? Wystarczy wypełnić specjalny formularz, zostawić tam swój numer telefonu, a my będziemy na ten numer wysyłać aktualne ceny oraz link do komentarzy rynkowych.

W trakcie trwania żniw dwa razy w tygodniu zbieramy ceny z ponad 60 punktów skupu w całym kraju i będziemy do Was wysyłać wszystkie informacje o zmianach cen. Oferta wyłącznie dla naszych Prenumeratorów i Subskrybentów!

Masz prenumeratę top agrar Polska lub subskrypcję top agrar Premium na portalu topagrar.pl? Zapisz się TUTAJ!

Nie masz jeszcze prenumeraty top agrar Polska ani subskrypcji top agrar Premium na portalu topagrar.pl? Sprawdź naszą wyjątkową ofertę!


Jakie będą ceny skupu zbóż w żniwa 2022? Zobacz opinie ekspertów! Opublikowaliśmy ją dwóch częściach.

Zobacz część I.

Zobacz część II.
Juliusz Urban
Autor Artykułu:Juliusz Urban
ekspert ds. rynku zbóż top agrar Polska, doktor agronomii UP i absolwent MBA UE we Wrocławiu, wiele lat zarządzał skupem u dużego dystrybutora, był prezesem firmy przetwórstwa rzepaku, miał także własną firmę brokerską.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
28. listopad 2023 11:10