StoryEditorMateriał promocyjny

Oferta PKO Banku Polskiego – pożyczka bez zabezpieczeń do 300 tys. zł

Aktualne poziomy cen, czy to na zakup nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego i paliwa wiążą się z bardzo dużymi nakładami produkcyjnymi, jakie musi ponieść gospodarz. Wielu rolników, prowadzących średniej wielkości gospodarstwa może potrzebować dodatkowych środków finansowych. Dlatego też warto zapoznać się z nową ofertą PKO Banku Polskiego, który oferuję pożyczkę nawet do 300 tys. zł bez żadnych zabezpieczeń.
10.02.2023., 10:02h
Pożyczka, jaką oferuje PKO Bank Polski, przeznaczona może być na dowolny cel, do 300 tys. zł bez żadnych zabezpieczeń. Czas na spłatę to okres nawet do 5 lat, a harmonogram spłaty ustalany jest odpowiednio do specyfiki produkcji rolnej. W przypadku długich cyklów produkcyjnych rolnik będzie mógł skorzystać z 6-miesiecznej karencji w spłacie pożyczki. Doradca bankowy, indywidualnie z każdym klientem ustali harmonogram spłaty, tak aby był on, optymalnie dostosowany do potrzeb, przy ewentualnym skorzystaniu z opcji 6-miesięcznej karencji. Pożyczkę można otrzymać bez zbędnych formalności, w prosty sposób.

PKO Bank Polski oferuje rolnikom także konto

Nie obowiązują tutaj żadne koszty prowadzenia ani wydatki na obsługę karty debetowej przez okres dwóch lat, bez żadnych dodatkowych warunków. Aplikacja IKO oraz serwis internetowy iPKO służą do zarządzania kontem, z którego wypłaty gotówki w polskiej walucie w oddziałach PKO Banku Polskiego są bezpłatne.
Prowadzenie konta rolniczego, po okresie dwóch lat również może być bezpłatne, w momencie, kiedy co miesiąc będzie na nie wpływać minimum 2 tysiące złotych. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, miesięczna opłata wynosić będzie 12 złotych.
Dodatkowe udogodnienia, jakie wprowadził bank dla klientów, którzy sprawy urzędowe załatwiają przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa to możliwość przejścia do Platformy Usług Elektronicznych ARiMR z serwisu iPKO. Posiadacze konta, otrzymają również dostęp do najpopularniejszej aplikacji bankowej w Polsce – IKO, która ma wiele funkcji.
Więcej informacji o ofercie można znaleźć tutaj https://www.pkobp.pl/rolnicy/
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
18. kwiecień 2024 03:32