StoryEditor

Chłop potęgą jest i basta! Rolnicze dzwonki na telefon - HIT! Zgarnij je!

Jak wiecie, lubimy Was zaskakiwać ciekawymi konkursami i akcjami na naszym portalu. Tym razem mamy dla Was nie lada gratkę - rolnicze dzwonki na telefon, które możecie mieć bezpłatnie!
23.06.2021., 09:06h
Przygotowaliśmy dla Was specjalny pakiet dźwięków na telefon komórkowy. Są w nim dźwięk przychodzącego połączenia telefonicznego, powiadomienie o nowej wiadomości SMS i dźwięk alertu do wykorzystania np. w powiadomieniach z elektronicznego kalendarza czy powiadomieniach systemowych. Ten niezwykły i przygotowany przez naszą redakcję pakiet może być Wasz. Wystarczy, że wypełnicie poniższy formularz, a otrzymacie od nas maila z linkiem do pobrania tych dzwonków.

Pakiet stanowią 4 dzwonki:

1. Chłop potęgą jest i basta.
2. Esemeees.
3. Kokokokodak.
4. Chrum chrum.

A zatem wypełniajcie, pobierajcie i korzystajcie z naszych dzwonków!

Aby odebrać na mailu unikalne dzwonki na smartfona, wypełnij poniższy formularz:


 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. w Poznaniu przy ul. Metalowej 5 (dalej PWR). Podane dane są przetwarzane w celu realizacji  akcji. Jeśli zdecydujesz się pozostawać z nami w kontakcie również w celu realizacji przekazu marketingowego i handlowego, od czasu do czasu do realizacji kontaktu w celu poznania opinii na temat dostarczanych przez PWR usług i treści w ramach badań rynkowych. Przekazywane informacje będziemy dostosowywać do Twoich zainteresowań w oparciu o przekazane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach informacje na temat Twojej działalności. Zgodnie z celem przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia zakresu przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, prawo przenoszenia, możesz wycofać w dowolnym momencie każdą wyrażoną zgodę bez wpływu na zgodność przetwarzania przed jej wycofaniem, żądać usunięcia danych. Jeśli stwierdzisz niezgodne z prawem przetwarzanie Twoich danych możesz złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych (UODO). Jeśli masz pytania kontaktuj się z nami (PWR) na nr. tel.: 061 809 06 30 lub z Inspektorem Ochrony Danych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz https://rodo.pwr.agro.pl/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
08. grudzień 2023 17:32