Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>

Chłop potęgą jest i basta! Rolnicze dzwonki na telefon - HIT! Zgarnij je!

Obrazek

Jak wiecie, lubimy Was zaskakiwać ciekawymi konkursami i akcjami na naszym portalu. Tym razem mamy dla Was nie lada gratkę - rolnicze dzwonki na telefon, które możecie mieć bezpłatnie!

24 czerwca 2021, 18:49
Przygotowaliśmy dla Was specjalny pakiet dźwięków na telefon komórkowy. Są w nim dźwięk przychodzącego połączenia telefonicznego, powiadomienie o nowej wiadomości SMS i dźwięk alertu do wykorzystania np. w powiadomieniach z elektronicznego kalendarza czy powiadomieniach systemowych. Ten niezwykły i przygotowany przez naszą redakcję pakiet może być Wasz. Wystarczy, że wypełnicie poniższy formularz, a otrzymacie od nas maila z linkiem do pobrania tych dzwonków.

Pakiet stanowią 4 dzwonki:

1. Chłop potęgą jest i basta.
2. Esemeees.
3. Kokokokodak.
4. Chrum chrum.

A zatem wypełniajcie, pobierajcie i korzystajcie z naszych dzwonków!

Aby odebrać na mailu unikalne dzwonki na smartfona, wypełnij poniższy formularz:


 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. w Poznaniu przy ul. Metalowej 5 (dalej PWR). Podane dane są przetwarzane w celu realizacji  akcji. Jeśli zdecydujesz się pozostawać z nami w kontakcie również w celu realizacji przekazu marketingowego i handlowego, od czasu do czasu do realizacji kontaktu w celu poznania opinii na temat dostarczanych przez PWR usług i treści w ramach badań rynkowych. Przekazywane informacje będziemy dostosowywać do Twoich zainteresowań w oparciu o przekazane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach informacje na temat Twojej działalności. Zgodnie z celem przetwarzania Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia zakresu przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, prawo przenoszenia, możesz wycofać w dowolnym momencie każdą wyrażoną zgodę bez wpływu na zgodność przetwarzania przed jej wycofaniem, żądać usunięcia danych. Jeśli stwierdzisz niezgodne z prawem przetwarzanie Twoich danych możesz złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych (UODO). Jeśli masz pytania kontaktuj się z nami (PWR) na nr. tel.: 061 809 06 30 lub z Inspektorem Ochrony Danych na adres e-mail: daneosobowe@pwr.agro.pl. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz https://rodo.pwr.agro.pl/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)