Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Byk zabił 44-letniego mężczyznę

Obrazek

W północnej części województwa podkarpackiego w jednej z miejscowości pod Leżajskiem doszło o tragicznego wypadku. Co się wydarzyło w gospodarstwie? 

Dorota Kolasińska3 sierpnia 2022, 14:29

Jak poinformowała Podkarpacka Policja w jednym z gospodarstw niedaleko Leżajska doszło do śmiertelnego wypadku. Jeden z pracowników gospodarstwa w budynku inwentarskim prowadził prace porządkowe.

Jak wynika z relacji funkcjonariuszy przed 9.00 1 sierpnia br., dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w jednym z gospodarstw rolnych na terenie Przychojca. Wstępnie ustalono, że jeden z pracowników sezonowych, podczas prac porządkowych w stajni, został zaatakowany przez byka.

- 44-latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, pod nadzorem prokuratora. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku - podaje Podkarpacka Policja. 

Podobny wypadek zdarzył się dwa lata temu w Żabiance w woj. lubelskim

oprac. dkol na podst. Podkarpacka Policja 
Fot. poglądowe EnvatoElementsPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)