Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragedia w woj. lubelskim – byk zabił rolnika

Obrazek
W Żabiance na Lubelszczyźnie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyznę pracującego w gospodarstwie zaatakował byk. 
Dorota Kolasińska1 marca 2020, 09:04
Na Lubelszczyźnie w miejscowości Żabianka doszło do tragicznego wypadku w gospodarstwie. Mężczyznę zaatakował byk, niestety nie przeżył ataku. Mimo interwencji sąsiadów i służ nie udało się uratować jego życia. Policjanci badają okoliczności zdarzenia. 

– Sąsiadka biegła, krzyczała, że potrzebna jest pomoc. Zbiegłem, zobaczyłem że byk atakuje sąsiada, który leży na ziemi. Przygniatał go rogami. Próbowałem go odgonić. Nie dało rady. Poprosiłem sąsiada o pomoc. Wezwaliśmy straż, pogotowie – mówił sąsiad. Rolnika nie udało się uratować.

Zwierzę dostało środki uspokajające i zajęły się nim służby weterynaryjne. 

oprac. dkol na podst. deblinnews.pl
Fot. deblinnews.pl
Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)