Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Ciągnik w kawałkach po zderzeniu z autem

Obrazek

Na drodze prowadzącej z Jurgowa w kierunku granicy ze Słowacją doszło do kolizji auta z ciągnikiem rolniczym. Siła uderzenia była tak duża, że rozerwało traktor na dwie części.

13 listopada 2018, 16:51
Do zderzenia doszło na drodze krajowej nr 49 w województwie małopolskim. 38-letni Słowak wyprzedzał ciągnik rolniczy, gdy ten nagle zaczął skręcać w lewo. Auto z impetem wbiło się w ciągnik, którym kierował 70-letni mieszkaniec Jurgowa. W wyniku uderzenia, ciągnik rozpadł się na części, a samochód wylądował w rowie.

Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. Do szpitala z niewielkimi obrażeniami trafiła pasażerka samochodu osobowego. Policjanci ukarali mandatem kierującego autem Słowaka.– Pamiętajmy, że pomimo pięknej pogody na drogach miejscami mogą panować typowo jesienne warunki, z zalegającymi liśćmi oraz mgłami – apelował o ostrożność Krzysztof Waksmundzki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

oprac. mm, źródło i fot: KPP w Zakopanem


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)