Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Ciągnik z przyczepą w rowie, dwie osobówki zmasakrowane

Obrazek

 

Do wypadku doszło na Podlasiu, na drodze wojewódzkiej nr. 648. Ciągnik wylądował w rowie. Jednak to nie koniec wypadków w ten weekend, gdyż okazał się dla kilku innych bardzo pechowy... 

Dorota Kolasińska5 grudnia 2022, 13:50

Wczoraj wieczorem koło godziny 18.00 doszło do zderzenia pojazdów pomiędzy miejscowością Cwaliny Wielkie i m. Kąty niedaleko Kolna na trasie 648.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji w tył nieoświetlonej przyczepy samozbierającej ciągnika wjechał kierowca samochodu osobowego marki Skoda, w wyniku czego ciągnik przewrócił się. Kierowca auta marki Kia jadący z naprzeciwka chcąc uniknąć zderzenia z przyczepą leżącą na boku na środku jezdni zjechał do pobliskiego rowu. Niestety nie uniknął zderzenia, gdyż w rowie leżał przewrócony ciągnik.

Na razie nie wiadomo w jakim stanie zdrowia są poszkodowani, jedna osoba trafiła do szpitala, obrażenia są nieznane. Straty w pojazdach wyglądają na bardzo poważne.

W opolskim groźnie

Do podobnego wypadku doszło również w woj. opolskim w powiecie nyskim.

- Na drodze wojewódzkiej nr 407 pomiędzy Włodarami a Kubicami pow. nyski doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika wraz z naczepą – informowała KP PSP w Nysie

 

Holujące się ciągniki

To nie koniec pechowego weekendu dla kierowców ciągników rolniczych. W piątek 2 grudnia w woj. lubelskim w Nosowie także doszło do wypadku. Tym razem w dwa holujące się ciągniki uderzył kierowca poruszający się autem marki Peugot.


 

Pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP Leśna Podkowa. Ustalili, że kierującym ciągnikami rolniczymi nic się nie stało, jednak kierowca Peugeota, który wjechał w holujące się ciągniki nie był świadomy co się stało. Strażacy wydobyli go z uszkodzonego auta i przekazali pod opiekę Pogotowia.

Okoliczności piątkowego zderzenia dwóch ciągników rolniczych i osobowego auta ustalają policjanci.

dkol/mcz
Fot. OSP Mały PłockPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)