StoryEditor

Ciągnik z przyczepą w rowie, dwie osobówki zmasakrowane

  Do wypadku doszło na Podlasiu, na drodze wojewódzkiej nr. 648. Ciągnik wylądował w rowie. Jednak to nie koniec wypadków w ten weekend, gdyż okazał się dla kilku innych bardzo pechowy... 
05.12.2022., 14:12h

Wczoraj wieczorem koło godziny 18.00 doszło do zderzenia pojazdów pomiędzy miejscowością Cwaliny Wielkie i m. Kąty niedaleko Kolna na trasie 648.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji w tył nieoświetlonej przyczepy samozbierającej ciągnika wjechał kierowca samochodu osobowego marki Skoda, w wyniku czego ciągnik przewrócił się. Kierowca auta marki Kia jadący z naprzeciwka chcąc uniknąć zderzenia z przyczepą leżącą na boku na środku jezdni zjechał do pobliskiego rowu. Niestety nie uniknął zderzenia, gdyż w rowie leżał przewrócony ciągnik.

Na razie nie wiadomo w jakim stanie zdrowia są poszkodowani, jedna osoba trafiła do szpitala, obrażenia są nieznane. Straty w pojazdach wyglądają na bardzo poważne.

W opolskim groźnie

Do podobnego wypadku doszło również w woj. opolskim w powiecie nyskim.

- Na drodze wojewódzkiej nr 407 pomiędzy Włodarami a Kubicami pow. nyski doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika wraz z naczepą – informowała KP PSP w Nysie

 

Holujące się ciągniki

To nie koniec pechowego weekendu dla kierowców ciągników rolniczych. W piątek 2 grudnia w woj. lubelskim w Nosowie także doszło do wypadku. Tym razem w dwa holujące się ciągniki uderzył kierowca poruszający się autem marki Peugot.


 

Pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP Leśna Podkowa. Ustalili, że kierującym ciągnikami rolniczymi nic się nie stało, jednak kierowca Peugeota, który wjechał w holujące się ciągniki nie był świadomy co się stało. Strażacy wydobyli go z uszkodzonego auta i przekazali pod opiekę Pogotowia.

Okoliczności piątkowego zderzenia dwóch ciągników rolniczych i osobowego auta ustalają policjanci.

dkol/mcz
Fot. OSP Mały Płock

Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
13. czerwiec 2024 18:56