StoryEditor

Czołowe zderzenie kombajnu Case z Oplem. Nie mogło się skończyć dobrze

W woj. wielkopolskim w okolicach Jarocina nocą z 10 na 11 listopada doszło do tragicznego wypadku dwóch pojazdów. Jeden z kierowców zginął na miejscu. 
14.11.2022., 13:11h

Do wypadku doszło na trasie z Chwałkowa Kościelnego do Panienki (woj. wielkopolskie), gdzie kombajn Case do zbioru kukurydzy zderzył się czołowo z Oplem Vectra. Kierowca zginął na miejscu w zgniecionym na miazgę aucie.

Z informacji, jakie dotarły do służb wynikało, że na powiatowej drodze pomiędzy miejscowościami Chwałkowo Kościelne a Panienka (woj. wielkopolskie). Kierowca auta po zderzeniu pojazdów był zakleszczony w samochodzie. Nie dawał oznak życia.


Pogotowie stwierdziło zgon 39-letniego kierowcy Opla, z kolei funkcjonariusze z Jarocina ustalili, że mężczyzna to obywatel Gruzji, który nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca osobówki z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym kombajnem marki Case z przystawką do kukurydzy. Kierowca kombajnu był trzeźwy, posiadał uprawnienia do prowadzenia maszyn. 

mcz
Fot. A. Majewski/Jarocin 112

Michal Czubak
Autor Artykułu:Michal Czubak Dziennikarz portalu Halo Wieś i portalu tygodnik-rolniczy.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 13:11