StoryEditor

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na polu!

W ubiegłym tygodniu w gminie Zakrzew (województwo lubelskie) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący ciągnikiem 50-letni mężczyzna wypadł z maszyny podczas zjeżdżania stromą drogą.
17.06.2019., 13:06h
50-latek wypadł z maszyny, kierując ciągnikiem z załadowaną zbożem przyczepą podczas zjeżdżania ze wzniesienia. Niestety mężczyzna został przygnieciony, a przybyłe na miejsce służby ratownicze nie zdołały go uratować.

Jak poinformowali policjanci, do wypadku doszło w godzinach popołudniowych w okolicach miejscowości Zakrzew. Z ustaleń wynika, że 50-latek na terenie jednej z posesji załadował do przyczepy zboże. Kierując się w stronę drogi publicznej podczas zjeżdżania z góry, ciągnik nagle „zarzuciło” i kierowca wypadł na ziemię. W wyniku przygniecenia przez maszynę, zmarł na miejscu.  

Obecnie trwają czynności mające na celu ustalanie przebiegu oraz okoliczności zdarzenia. Rozpoczęły się już intensywne prace polowe, apelujemy o ostrożność i zdrowy rozsądek w trakcie wykonywanych prac. Chwila nieuwagi, zmęczenie i pośpiech niejednokrotnie mogą przyczynić się do tragedii.  Oprac. ag
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
04. grudzień 2023 11:09