Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Traktorzysta na podwójnym gazie

Obrazek

Policjanci ze Zwolenia zatrzymali pijanego mężczyznę prowadzącego ciągnik rolniczy. To nie jedyne jego przewinienie…  

Dorota Kolasińska28 stycznia 2020, 14:41
Jak podaje Mazowiecka Policja, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu, z Wydziału Ruchu Drogowego KPP zatrzymali 37-letniego kierowcę ciągnika. Zdarzenie miało miejsce w Sydole w gminie Zwoleń na Mazowszu. 

Kierowca był nietrzeźwy, a do tego posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz jego traktor był niezarejestrowany. Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 16. Policjanci z drogówki zatrzymali w Sydole kierującego ciągnikiem rolniczym (37 lat). Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a traktor nie był zarejestrowany – informuje Policja Mazowiecka. 

Za przewinienia 37-latkowi grozi wysoka kara grzywny i do 5 lat więzienia, a konkretnie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz nie stosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów. 

Oprac. dkol na podst. mazowiecka.policja.gov.pl
Fot. poglądowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)