StoryEditor

Zginął przygnieciony przez kombajn zbożowy marki Claas

Żniwa w naszym kraju już dobiegają pomału do końca. Jednak niestety czarna seria wypadków w rolnictwie z udziałem maszyn do zbioru zbóż nadal trwa. Tym razem śmierć na miejscu poniósł rolnik kierujący kombajnem zbożowym marki Claas.
06.08.2019., 14:08h
Do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem kombajnu marki Claas doszło w godzinach wieczornych w Siedlcach (woj. małopolskie, pow. nowosądecki). Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn podczas prac polowych kombajn przewrócił się. Operatorowi niestety nie udało się uciec i maszyna przygniotła go. Pomimo podjętej akcji ratunkowej, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Strażacy na miejscu zdarzenia pracowali nieustannie przez ponad 7 godzin. Ich działania polegały na postawieniu i usunięciu kombajnu z drogi i zakończyły się dopiero nad ranem następnego dnia. Jak wyglądała akcja usuwania kombajnu zobaczycie na zdjęciach poniżej.

Wystarczy chwila nieuwagi lub niepotrzebny pośpiech, żeby wydarzyła się tragedia. Niestety coraz częściej docierają do nas informacje o wypadkach w rolnictwie ze skutkiem śmiertelnym.

dkd
fot. OSP Siedlec
Donata Kosicka
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
28. listopad 2023 13:23