StoryEditor

Odwiedź nas na targach Opolagra w Kamieniu Śląskim! Stoisko G025

Już 7 czerwca rozpoczynają się trzydniowe targi Opolagra w okolicach Opola. Program wystawy jest pełen ciekawych wydarzeń, w które zaangażowana jest również nasza redakcja top agrar Polska i Profi.
05.06.2024., 13:57h

W sobotę i niedzielę o godzinie 11 redaktorzy zaplanowali wyjątkowy pokaz maszyn do uprawy ścierniska, podczas którego dowiecie się jak najlepiej wykorzystać posiadany w gospodarstwie sprzęt i na jakie aspekty nowoczesnych maszyn zwrócić uwagę podejmując decyzję o zakupie.

image
FOTO: v

Dynamiczna prezentacja na pasie startowym terenu wystawowego Opolagry wzbogacona  będzie rzeczowym komentarzem redakcji i producentów maszyn.

Oczywiście na targach nie zabraknie również naszego stoiska! Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. (Stoisko G025)

image
FOTO: arch. pwr

W tym roku nasz miesięcznik świętuje 30-lecie istnienia i z tej okazji mamy dla naszych gości niespodzianki: darmową publikację „Technika Rolnicza – nowości 2024” oraz kupon o wartości 25 zł do wykorzystania na naszym stoisku. Dodatkowo na Prenumeratorów top agrar Polska będzie czekał specjalny upominek z okazji naszego jubileuszu.

Na stosiku będziecie również mogli zgłosić się do naszego konkursu urodzinowego -> www.30lat.topagrar.pl oraz obejrzeć nagrodę główną ciągnik Arbos o mocy 110 KM!

Maszyna będzie zaparkowana przy naszym stoisku, dzięki czemu można się jej dokładnie przyjrzeć.

Do zobaczenia na Opolagrze! Czekamy na Was na stoisku G025! 

 

 

Marta Łyskawińska
Autor Artykułu:Marta Łyskawińska
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. czerwiec 2024 18:50