StoryEditor

Wygraj świąteczne prezenty od top agrar Polska z dostawą przez Mikołaja do domu!

02.12.2023., 13:16h

Dla Prenumeratorów top agrar Polska i Subskrybentów portalu topagrar.pl mamy nie lada gratkę na Boże Narodzenie. Po rocznej przerwie wraca nasz Mikołaj z TAP, który będzie rozwoził świąteczne prezenty po całej Polsce.

 

Jak dostać prezenty od Mikołaja z TAP?

Zasady naszego świątecznego konkursu są bardzo prostę. Wystarczy wejść na specjalną stronę internetową, odpowiedzieć na 3 proste pytania konkursowe i wysłać do nas formularz zgłoszeniowy. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi nasz Mikołaj wybierze, które najbardziej będą odpowiadać regulaminowi konkursu.

 

Do kiedy trwa akcja świąteczna top agrar Polska?

Świąteczna akcja konkursowa top agrar Polska trwa od 21 listopada do 3 grudnia 2023 r. Zgłoszenia przesłane do nas po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

 

Kiedy Mikołaj z TAP rozwiezie prezent?

Regulamin naszego konkursu zakłada wybór 10 zwycięzców, którzy otrzymają prezenty - świąteczne niespodzianki od top agrar Polska. Nasz Mikołaj po wyborze laureatów i ogłoszeniu ich listy na naszym portalu topagrar.pl skontaktuje się z nimi telefonicznie i ustali dogodny termin dostarczenia prezentów w terminie odpowiednio poprzedzającym Boże Narodzenie.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

image
FOTO: Kacperska
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. luty 2024 08:10