StoryEditor

Seminaria uprawowe 2022 - ostatnia szansa na zapisy!

Już w przyszłym tygodniu rozpoczną się seminaria uprawowe top agrar Polska. Wydarzenie to przyciąga co roku śmietankę polskiego rolnictwa. Nie jest to na szczęście grono zamknięte i każdy może znaleźć się wśród czołówki polskich rolników. Tym bardziej, że w tym roku oferta jest bardzo elastyczna.
21.12.2021., 10:12h

Co proponujemy naszym prenumeratorom oraz innym czytelnikom? W prostych słowach: macie do wyboru wersję stacjonarną i online, a w tym pakiety tradycyjne, czyli wykłady połączone z dyskusją oraz warsztaty, które zgłębiają proponowane przez nas tematy. Zatem są 4 opcje, które można dostosować do własnych potrzeb:

  • Pakiet STANDARD 1 – tradycyjne seminarium stacjonarne 13 stycznia w Zakrzowie na Opolszczyźnie i możliwość uczestnictwa online w warsztatach w sobotę 15 stycznia.
  • Pakiet STANDARD 2 – tradycyjne seminarium stacjonarne 14 stycznia w Poznaniu i możliwość uczestnictwa online w warsztatach w sobotę 15 stycznia.
  • Pakiet STANDARD 3 – seminarium online 14 stycznia z Poznania i możliwość uczestnictwa online w warsztatach w sobotę 15 stycznia.
  • Pakiet PREMIUM – tradycyjne seminarium stacjonarne 14 stycznia w Poznaniu i stacjonarne warsztaty w sobotę 15 stycznia.

Poniżej tabela, która ułatwi wybór odpowiedniego pakietu:

 W styczniowym numerze top agrar Polska na str. 59 zapraszaliśmy uczestników pakietu PREMIUM na kolację branżową w ramach targów Polagra Premiery 2022. Ponieważ jednak ze względów na pandemię targi zostały przeniesione na rok 2023, to z przykrością informujemy, że kolacja branżowa z okazji Targów Polagra Premiery nie odbędzie się.


Aby wziąć udział w Seminarium i warsztatach uprawowych należy wejść na stronę z zapisami:

www.seminaria.topagrar.pl

wybrać jeden z 4 pakietów i wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Uwaga! Liczba miejsc na seminaria stacjonarne ograniczona! 

tcz

 

 

 

 

Tomasz Czubiński
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie ochrony, uprawy i nawożenia roślin

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 19:52