StoryEditorMateriał promocyjny

Jakiej bramy szuka rolnik? Ciepłej! Montaż bramy KRISPOL na budowie u Ani i Grzesia Bardowskich

Zbliżająca się jesień i następująca tuż po niej zima przypomina nam, jak ważne jest ciepło w domu. Nowoczesny rolnik planujący budowę domu szuka rozwiązań, które w dłuższej perspektywie czasu  będą generowały oszczędności. Ania i Grzegorz Bardowscy postawili na ciepły montaż bramy garażowej.
18.10.2021., 11:10h

Brama, która robi wrażenie

Akademia Eksperta KRISPOL odwiedziła budowę jednych z najbardziej znanych rolników, Państwa Bardowskich, którzy są w trakcie budowy swojego nowego domu. Cały proces para relacjonuje na swoim YouTube Brama KRISPOL, na którą zdecydowali się inwestorzy ma aż 5 metrów szerokości i została wykonana w bardzo modnym, antracytowym odcieniu, który wpisuje się w panujące w budownictwie trendy.

 

Ciepło na pierwszym miejscu. Budujesz? Przemyśl dwa razy!

Funkcjonalna, bezpieczna, solidna – to główne cechy bramy, które zadecydują o zadowoleniu z tego produktu, bez względu na to, czy mamy na myśli rozwiązanie dedykowane do gospodarstwa, czy też dla domu. Sam produkt jest bardzo ważny, a wybór sprawdzonego producenta istotny, ale powinniśmy również pamiętać, że taką samą rolę w zadowoleniu z produktu pełni dobrze wykonany montaż.

Eksperci radzą, by w przypadku garażu, który jest wbudowany w kubaturę budynku i stanowi jego integralną część warto pomyśleć o ciepłym montażu bramy, innowacyjnym systemie, który zapewnia lepszą izolację bramy.

Zawsze podkreślamy, że dobrze wykonany montaż jest tak samo ważny, jak dobrej jakości produkt. Co to oznacza w praktyce? Zawsze polecamy inwestorom, aby decydując się na bramę KRISPOL, zweryfikować na stronie internetowej czy najbliższy punkt oferuje usługi certyfikowanych montażystów, którzy ukończyli pakiet szkoleń. Na budowie u Ani i Grzesia montażem zajęła się firma KRISHOME Filipowicz z Jeleniej Góry – skomentował Marcin Garbaciak, szkoleniowiec z KRISPOL.
W praktyce ciepły montaż bramy odbywa się poprzez zdystansowanie kątownika pionowego od ściany i zamiast standardowego przytwierdzenia prowadnic do muru – zastosowanie specjalnej przekładki, wyposażonej w gniazdo pod dodatkową uszczelkę, a także pod klej do ocieplenia. W praktyce dwie uszczelki lepiej doszczelniają połączenia, zmniejszając mostki termiczne w tym połączeniu.

Po trzecie: Konserwacja

Jak podkreślają eksperci o stolarkę, warto dbać również po budowie. Często zmotoryzowani inwestorzy korzystają ze swojej bramy nawet kilka razy dziennie, a brak utrzymania produktu w czystości, czy nagromadzenie się zanieczyszczeń pomiędzy sekcjami może doprowadzić do uszkodzenia bramy. Aby zapobiec takim sytuacjom i jak najdłużej cieszyć się dobrą kondycją bramy, należy regularnie i prawidłowo konserwować ten element stolarki. Jak? Zobacz instrukcję:

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 05:26