StoryEditor

Agromix dla dorosłych i maluchów

Nie wiem czy dzieci zachęcały rodziców do przyjazdu na dzień otwarty do Rojęczyna, czy odwrotnie, ale nikt nie żałował.
20.03.2018., 10:03h
Po raz kolejny Agromix z Rojęczyna zaprosił do siebie rolników na dzień otwarty (16 marca). Podczas kilkugodzinnego spotkania można było zobaczyć nowości, jakie wiodące marki przygotowały dla nabywców. A było co oglądać, bo Agromix oferuje sprzęt takich producentów jak: Krone, Amazone, Trioliet, Kubota czy Tecnoma.

Dzień otwarty ma to do siebie, że jest okazja i wiele czasu, aby zapytać handlowców o szczegóły techniczne i użytkowe sprzętu. No i oczywiście sprawdzić ile te wspaniałości kosztują. Jeśli dobrze zgłębi się ofertę, to okaże się, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza, że podczas dnia otwartego można trafić na promocje cenowe.

W przypadku Agromixu dla rolników cenne jest również to, że zamiast kupować drogą maszynę, na którą gospodarstwo nie może sobie pozwolić lepiej skorzystać z usług. Dla dużych gospodarstw firma proponuje wynajem maszyn. To atrakcyjna forma, bo obciążenia związane z utrzymaniem sprzętu w "gotowości bojowej" spadają na dostawcę.

Agromix zatroszczył się również o przyszłych właścicieli gospodarstw. Dla maluchów przygotowano wiele atrakcji i upominków. Zdjęcia dobrze oddają atmosferę spotkania.

oprac. jj
Jan Józefowicz
Autor Artykułu:Jan Józefowicz Ekspert z zakresu maszyn rolniczych, wieloletni redaktor czasopism dla rolników, w tym top agrar Polska i Profi Profesjonalna Technika Rolnicza
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
04. grudzień 2023 02:06