StoryEditor

Opolagra 2019 – w piątek konkurs dla młodzieży

Jesteś uczniem lub studentem, kręcą Cię ciągniki i lubisz pracować nowoczesnymi maszynami? Przyjdź w piątek 15 czerwca na godzinę 11:00 na nasz ring pokazowy na pasie startowym na tragach Opolagra w Kamieniu Śląskim i weź udział w naszym konkursie.
07.06.2019., 15:06h
W najbliższy piątek 14 czerwca będziemy bawić się wspólnie z młodzieżą ze szkół rolniczych i studentami na targach Opolagra w Kamieniu Śląskim. Przyjdź na  nasz ring pokazowy na pasie startowym i spróbuj swoich sił podczas konkursu sprawnościowego. Będziecie tam pracować ciągnikami wyposażonymi w ładowacze czołowe.

Konkurs rusza punktualnie o godzinie 11:00, przyjdź kilka minut wcześniej, aby poznać zasady konkursu. 
Do dyspozycji będziemy mieli kilka ciągników prestiżowych marek. Będziecie mogli zasiąść za ich sterami i sprawdzić co potrafią nowoczesne ciągniki z fabrycznymi ładowaczami czołowymi. Na własnej skórze przekonacie się jak wyposażenie i nowoczesne rozwiązania wpływają na zwiększenie komfortu podczas pracy z ładowaczem. 

Musisz nas odwiedzić i wziąć udział w naszym konkursie - czekamy na Ciebie i Twoich kolegów, którzy będą Ci kibicować. Dla najlepszych przygotowaliśmy zestawy upominków. Przyjdź i odkrywaj nowoczesną technikę razem z nami!

Także w piątek rozpoczynamy serię pokazów pt. „Ciągnik idealnie przystosowany do pracy z ładowaczem czołowym”. Pierwszy pokaz odbędzie się na pasie startowym o godzinie 13:15. Ciągniki w ruchu będzie można podziwiać także w sobotę i niedzielę o godzinach 11:00 i 13:15. Serdecznie zapraszamy na nasz pokaz na pasie startowym!
 
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 13:02