StoryEditor

Pokazy polowe firmy Agromarket Jaryszki

Koniec października, gdy jesienne siewy są zakończone, to dobry czas na ostatnie polowe pokazy maszyn. Z tą myślą firma Agromarket Jaryszki zorganizowała prezentację sprzętu.
22.10.2015., 13:10h

Na pola położone niedaleko głównej siedziby przybyli licznie zaproszeni goście oraz okoliczni rolnicy. A było co oglądać. Na pokazie można było się zapoznać z bogatą ofertą Agromarketu. Na polu prezentowana była niemal cała paleta ciągników Deutz-Fahr, które współpracowały z maszynami takich marek jak Agrisem, Unia Group czy Kongskilde.

Po krótkiej prezentacji i omówieniu sprzętu każdy, kto był zainteresowany konkretnym modelem mógł samodzielnie zasiąść za sterami ciągnika i sprawdzić jego walory w czasie pracy. Dużym zainteresowaniem gości cieszył się Deutz-Fahr Agrotron 7250 TTV w limitowanej serii Warrior. Ciągnik współpracował z zestawem pługów. Na przednim TUZ zawieszony był frontowy 3-skibowy pług Konskilde, a na tylnym TUZ pracował 4-skibowy model. Traktor prócz wyróżniających czarnych barw wyposażony był w bezstopniową przekładnię. Dodatkowo ciągnik jest objęty 3-letnią gwarancją.

Każdy kto nie zdążył przybyć na czwartkowe pokazy polowe w Jaryszkach ma jeszcze szansę, ponieważ Agromarket w najbliższą sobotę (24 października) organizuje kolejne pokazy polowe. Prezentacja sprzętu odbędzie się na polach w okolicach wsi Jaroszewo (wylot ze Żnina drogą krajową nr 5 w  kierunku Bydgoszczy).  pt

Fot. Twardowski

Pawel Twardowski
Autor Artykułu:Pawel Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
29. listopad 2023 15:41