Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Tomasz Szczęsny kieruje marką Fendt w Polsce

Obrazek

Od początku stycznia br. Tomasz Szczęsny objął stanowisko Business Manager w Fendt Polska. W nowej roli odpowiada za markę Fendt w Polsce oraz wspiera autoryzowanych partnerów handlowych marki.

Dawid Konieczka27 stycznia 2023, 10:45
Tomasz Szczęsny jest doświadczonym managerem z ponad 20-letnim stażem. Posiada duże doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu sieciami sprzedaży, które zdobył w  międzynarodowych koncernach z sektora maszyn rolniczych. Tomasz Szczęsny posiada doświadczenie w budowaniu marki, określaniu strategii sprzedaży i promocji produktów w branży agro.
W ostatnich 4 latach marka FENDT zbudowała solidny fundament do dalszego rozwoju sprzedaży, serwisu, obsługi posprzedażnej na rynku polskim. Nasza organizacja, a przede wszystkim silna sieć dealerska  pokazują jak ważny dla marki FENDT jest rynek polski, gdzie firma się ulokowała, rozwija sieć dealerską, cały czas doskonali w kierunku jak najwyższych standardów obsługi, aby być jak najbliżej naszych klientów. Wystarczy wspomnieć, że od samego początku obecności marki FENDT - w naszej ofercie mamy pełną gamę maszyn: ciągniki, kombajny, sieczkarnie, prasy, maszyny zielonkowe, opryskiwacze, przyczepy, ładowarki teleskopowe czyli pełne portfolio aby odpowiadać na potrzeby klientów.” – mówi Tomasz Szczęsny.
Wieloletnie doświadczenie
Tomasz Szczęsny pełnił do niedawna funkcję Dyrektora Zarządzającego w firmie Agrimasz. Wcześniej przez wiele lat pracował w John Deere Polska na stanowisku Territory Manager, Dealer Developmnet Manager i Sales Manager, zarządzał działem sprzedaży i współpracował bezpośrednio z ówczesną siecią dealerską marki w Polsce.
Sukcesywny rozwój sieci dealerskiej FENDT sprawia, że jesteśmy optymistycznie nastawieni na przyszłość jest to fundament do zwiększenie naszego udziału w rynku i dalszy stały rozwój  kompetencji naszej kadry oraz kadry dealerów.”- zapewnia Tomasz Szczęsny.


Fot. Fendt


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)