StoryEditor

Zmiany na czele firmy Steyr

Marka Steyr ma nowego szefa handlowego w Europie Petera Friisa. Peter Friis zastępuje na tym stanowisku Thierry Panadero, szefa ds. europejskiego handlu w nadrzędnej spółce CNH Industrial. To posunięcie jest częścią szerszej reorganizacji marek CNH w Europie.
29.04.2020., 14:04h

Peter Friis dołączył do firmy w 1984 roku w Kopenhadze i może się poszczycić ponad 30-letnim doświadczeniem w CNH Industrial. Zanim w 2017 r. został mianowany szefem marketingu komercyjnego i rozwoju sieci w Case IH i Steyr Europe zajmował stanowiska w działach marketingu i handlu w Wielkiej Brytanii, Danii oraz krajach skandynawskich i bałtyckich.

– Jestem naprawdę podekscytowany podjęciem tego nowego wyzwania. Bycie częścią zespołu Steyr z pełnym zaangażowaniem w markę pozwoli nam rozwinąć potencjał Steyr, zapewniając stały wzrost w nadchodzących latach. Ta rola jest również okazją do bliższej współpracy z naszymi obecnymi i nowymi partnerami biznesowymi oraz zapewnienia najwyższej jakości usług i wsparcia dla naszych klientów – mówi Peter Friis.

– Peter zajmował coraz większe pozycje w naszej organizacji na różnych rynkach i na poziomie europejskim. Wnosi znaczące doświadczenie w zakresie sprzedaży, marketingu i rozwoju sieci i kierował projektem Steyr w ostatnich latach. Jestem przekonany, że jego pochodzenie i przywództwo pomogą w rozwoju Steyr w Europie –dodaje Thierry Panadero.

Strategia Transform 2 Win

Zarząd CNH In...

Pozostało 56% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. czerwiec 2024 21:15