Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Agrii Polska startuje z podcastem rolniczym!

Obrazek

Firma Agrii Polska zaprasza do wysłuchania swojego podcastu rolniczego „Na Ugorze”. O czym mowa w audycjach? Sprawdźcie sami.

Aneta Lewandowska8 września 2021, 10:41

Firma Agrii Polska, działająca w branży produkcji i dystrybucji kwalifikowanego materiału siewnego, nawozów posypowych, nawozów dolistnych, środków ochrony roślin oraz handlu zbożem, zdecydowała się na nowy sposób szerzenia wiedzy o uprawie.

Będąc ciągle w biegu, coraz częściej sięgamy po opcje, które nie tylko pomogą nam w pracy, ale pozwolą jednocześnie łączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego taką popularność zyskały podcasty i słuchowiska. A firma Agrii, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zapracowanych rolników, stworzyła właśnie podcast o tematyce rolniczej. Jak czytamy na stronie internetowej podcastu „Naszym celem jest informowanie i pomaganie rolnikom w podejmowaniu lepszych decyzji, kierując się podstawami naukowymi, ale przedstawionymi w przystępny sposób.”

Niewątpliwie miło jest posłuchać ciekawostek ze świata rolniczego, stylu życia rozmówców, wiadomości o nowych technologiach – jednocześnie można dowiedzieć się czegoś nowego o technice rolniczej ale także o zaproszonych gościach, dzięki „historiom z życia wziętych”.

Mówi się nie tylko na tematy techniczne, ale również o życiu rolników, którzy spotykają się na co dzień z wieloma problemami i trudnościami. Eksperci, specjaliści i naukowcy rozmawiają o najważniejszych zagadnieniach rolniczych.

„Na Ugorze”

Podcast nosi łatwy do zapamiętania tytuł „Na Ugorze”, a znajdziecie go nie tylko na stronie internetowej, ale także w popularnych aplikacjach: Spotify, Apple Podcast, Google Podcast. Słuchać możecie w drodze, kabinie ciągnika, przy pracy w gospodarstwie i na polu, w domu – gdzie tylko jest to wygodne.

Nowe odcinki pojawiać się będą co dwa tygodnie, a  już teraz możecie posłuchać pierwszych sześciu. W najnowszych głównymi tematami były m.in. wpływ odmian zbóż na wysokość plonu, jakie są możliwości zwiększenia skuteczności herbicydów doglebowych, a także wapnowanie gleby.

Posłuchacie?

al, Agrii Polska

fot. Agrii Polska

Picture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)