StoryEditor

Seminaria uprawowe – oferta cennych porad agrotechnicznych

Zmiany klimatu, niuanse sezonu jesiennego i zimowego, jakie decyzje agrotechniczne podjąć na starcie wegetacji, to główne zagadnienia III sesji styczniowych seminariów uprawowych, pt. „Zalecenia dla ozimin, kukurydzy i buraka cukrowego na nowy sezon”. Partnerami tej sesji są firmy Claas i Innvigo.
21.12.2022., 13:12h
Chcesz dowiedzieć się więcej, poznać szczegóły, uzyskać odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania? Dołącz do uczestników tego wydarzenia organizowanego przez redakcję „top agrar Polska”. Spotkania odbędą się 3 krajowych lokalizacjach:
  • 10.01.2023 r. w Wojciechowie (woj. lubelskie),
  • 11.01.2023 r. w Prószkowie (woj. opolskie),
  • 12–13.01.2023 r. w Poznaniu (woj. wielkopolskie).
Motywacją do udzielenia w III sesji tematycznej porad agrotechnicznych dla wybranych upraw polowych są skutki zmian klimatu, jesiennej presji infekcji chorobowych, czy specyficzne warunki pogodowe, które towarzyszą każdemu sezonowi uprawowemu (patrz zdjęcia). Te elementy produkcji polowej wymagają zdobycia precyzyjnych zaleceń polowych w zakresie m.in. ochrony zbóż ozimych, rzepaku ozimego, kukurydzy, czy buraka cukrowego.
Musisz je poznać. Napewno warto.
Zapraszamy.

Prelegentami poszczególnych wykładów są eksperci zagraniczni i krajowi,
w tym wykładowca z uczelni rolniczej w Poznaniu oraz profesjonalni doradcy z firm branżowych. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych pakietów uczestnictwa, także w wersji online i zapisy na Seminaria Uprawowe na str. internetowej: www.seminaria.topagrar.pl. Więcej o tym wydarzeniu oraz jego szczegółowy program znajdziesz także w nowym wydaniu naszego miesięcznika 1/2023.

[bie]

Janusz Biernacki
Autor Artykułu:Janusz Biernackiredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie uprawy i nawożenia roślin.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
14. kwiecień 2024 00:00