StoryEditor

Środków z CIECH Sarzyna nie zabraknie

Sytuacja w logistyce towarów, w tym związanych z produkcją rolniczą nie jest tak różowa. Rolnicy narzekają na opóźnienia i kłopoty z zamówieniami. Choć nie są to jeszcze sytuacje nagminne i najczęściej z pewnym poślizgiem zamówienia są realizowane, to jednak dopiero początek sezonu. Wydaje się, że w tej sytuacji wygrają firmy, które produkcję mają zlokalizowaną w Polsce.
21.04.2020., 14:04h

Takim producentem jest firma CIECH Sarzyna. Znana jest przede wszystkim z produkcji Chwastoksów – herbicydów zawierających gównie MCPA. W Nowej Sarzynie w woj. podkarpackim jest jeden z najnowocześniejszych zakładów na świecie produkujących ten związek chwastobójczy. Jacek Skwira - szef marketingu CIECH Sarzyna w wywiadzie informuje, ze zarówno surowców do produkcji środków, jak i samych środków nie zabraknie. Rolnicy stosujący więc MCPA mogą spać spokojnie. W CIECH Sarzyna zachowane jest także bezpieczeństwo higieniczne. Zarówno pracownicy, jak i dostawcy i odbiorcy są zabezpieczeni organizacyjnie i technicznie.
 
W wywiadzie pytaliśmy także Jacka Skwirę o sytuację na polach, susze i oferowane nowe produkty. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu w ramach naszej akcji DziękujeMy Rolnikom. tcz


ZOBACZ WYWIAD!

Tomasz Czubiński
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie ochrony, uprawy i nawożenia roślin

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
07. grudzień 2023 18:38