StoryEditor

Agro-Tech 2024 w Minikowie: Spotkaj ekspertów rolnictwa!

Dołącz do międzynarodowych targów AGRO-TECH w Minikowie 2024! Zobacz najnowsze maszyny rolnicze i innowacyjne technologie. Spotkaj ekspertów i odkryj nowości branży rolniczej.
21.06.2024., 07:49h

Międzynarodowe targi rolnicze AGRO-TECH w Minikowie to coroczne wydarzenie, które przyciąga rolników i ekspertów nie tylko z różnych regionów Polski, ale także świata. Poznaj nowoczesne maszyny, nowoczesne rozwiązania i spotkaj się z branżowymi specjalistami!

AGRO-TECH Minikowo 2024: Wydarzenie, którego nie można przegapić

6 i 7 lipca w Minikowie odbędą się prestiżowe międzynarodowe targi rolnicze AGRO-TECH, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To jedno z najważniejszych wydarzeń rolniczych w Polsce, stanowiące doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży.

Zobacz też: Cenna wymiana doświadczeń na Dniu Buraka Cukrowego Nordzucker Polska

Wystawcy z całego świata

Na tegorocznych targach AGRO-TECH w Minikowie zaprezentuje się około 300 wystawców z kraju i zagranicy. Będzie można zobaczyć nowoczesne maszyny rolnicze, sprzęt do uprawy i zbioru, a także innowacje z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) i budownictwa rolniczego. Wystawcy przedstawią również szeroką gamę nawozów, środków ochrony roślin, pasz oraz nowoczesnych technologii hodowlanych.

image

Premia dla młodego rolnika 2024 - co się zmienia? Ekonomika dla rolnika odc. 1 [VIDEO PODCAST]

Doradztwo i wymiana doświadczeń na targach w Minikowie

AGRO-TECH to nie tylko ekspozycje, ale również miejsce zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń. Dzięki specjalistycznym stosikom doradczym odwiedzający będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami z różnych dziedzin rolnictwa, zdobyć cenne informacje i porady dotyczące inwestycji oraz modernizacji gospodarstw.

Jednym z ważniejszych punktów programu będzie debata „Rolnictwo Dziś i Jutro” dotycząca 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. W debacie wezmą udział przedstawiciele instytucji rolniczych oraz zaproszeni goście, co stanowi doskonałą okazję do podsumowania dotychczasowych osiągnięć i wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju rolnictwa w Polsce.

Kujawsko-Pomorskie Dni Pola

W ramach targów odbędą się Kujawsko-Pomorskie Dni Pola, gdzie na 8-hektarowej powierzchni demonstracyjnej rolnicy będą mogli zobaczyć potencjał odmian roślin uprawnych oraz innowacyjne systemy ochrony i nawożenia. W programie znajdą się demonstracje branżowe, prezentacje systemów wspomagania decyzji, rolnictwa precyzyjnego oraz uprawy pasowej.

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

W trakcie targów odbędzie się również Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Wystawa ta ma już ponad 20-letnią tradycję i w tym roku odbędzie się po raz 23. Będzie można zobaczyć bydło mleczne i mięsne, owce, kozy oraz drób, a najlepsze okazy zostaną uhonorowane tytułami czempiona.

image

Hala udojowa z robotami: jak to działa i ile kosztuje?

Dodatkowe atrakcje

Podczas targów nie zabraknie dodatkowych atrakcji, takich jak pokazy zielonkowe INTER-VAX z firmą SaMasz, prezentacje nowoczesnych maszyn rolniczych, plac zabaw dla dzieci oraz plenerowa wystawa roślin dla miłośników ogrodnictwa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rolnictwem do odwiedzenia Minikowa w dniach 6-7 lipca. To doskonała okazja, by poznać najnowsze technologie i produkty, a także wymienić się doświadczeniami z ekspertami z branży.

Oprac. mkh

Fot. Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie

Maria Khamiuk
Autor Artykułu:Maria Khamiukdziennikarz, współpracownik PWR Online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. lipiec 2024 22:55