StoryEditor

Będzie Agro Show 2021 w Bednarach!

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. W tym roku odbędzie się Agro Show w Bednarach! Wystawę będzie można odwiedzić w dniach 24-26 września.
02.06.2021., 16:06h
W tym roku rolnicy znów będą mogli wziąć udział w największej plenerowej wystawie rolniczej w Europie. Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, we wrześniu odbędzie się kolejna edycja AgroShow w Bednarach k. Poznania. 

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjęła taką decyzję po tym, jak minister zdrowia poinformował, że od 6 czerwca powraca możliwość organizowania targów, wystaw, kongresów i konferencji z zachowaniem limitu 1 os na 15 m2.

- Oznacza to, że wreszcie możemy w pełni rozpocząć przygotowania do wystawy AGRO SHOW - wyjaśnia PIGMiUR. 

Jak poinformowała nas Karolina Matuszewska, rzecznik prasowy Agro Show, szczegóły są jeszcze omawiane, ale formularze zgłoszeniowe na wystawę będą dostępne już w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie od poniedziałku.  

- Na tę chwilę targi organizujemy jak co roku. Wygląda na to, że przy tak dużej powierzchni targów, jaką dysponujemy, spokojnie będziemy mogli gościć, jak co roku, 150 tys. osób. Już dziś serdecznie zapraszamy w dniach 24-26 września - wyjaśniła nam Karolina Matuszewska.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Każdego roku na wystawie prezentuje się ok. 800 firm w szeroko pojętej branży rolniczej, z czego 120 to firmy zagraniczne.


Kamila Szałaj
Kamila Szałaj
Autor Artykułu:Kamila Szałaj Redaktorka portalu tygodnik-rolniczy.pl i Tygodnika Poradnika Rolniczego. Kamila Szałaj jest ekspertką z zakresu polityki rolnej w Polsce oraz rynków rolnych. Specjalizuje się także w kwestii dopłat bezpośrednich i dotacji dla rolnictwa. Podejmuje też tematy dotyczące bezpieczeństwa w rolnictwie oraz interwencji w obronie rolników. Zdobyła 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie KRUS „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”. W 2018 roku odznaczona przez ministra rolnictwa medalem Zasłużony dla Rolnictwa.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
14. kwiecień 2024 00:07