StoryEditor

IRZPlus: ARiMR wprowadziła kolejne udogodnienia

ARiMR wprowadziła kolejne udogodnienia w portalu IRZPlus, które nie tylko usprawniają składanie elektronicznych zgłoszeń, ale i dają lepszy wgląd w dane o własnym stadzie.
03.10.2019., 09:10h

Portal IRZplus służący do zgłaszania zdarzeń dotyczących zwierząt gospodarskich cieszy się coraz większą popularnością wśród hodowców. Jak wynika z danych ARiMR, najbardziej podatni na cyfrową rewolucję w IRZ są rolnicy z Wielkopolski.
– W niektórych powiatach nawet 70% dokumentów związanych z IRZ wpływa już drogą elektroniczną – wyjaśnia Jolanta Sobkowiak, kierownik Biura Rejestracji Zwierząt w Wielkopolskim OR ARiMR. W połowie lipca br. Agencja wprowadziła nowe funkcjonalności, które jeszcze bardziej mają usprawnić obsługę zgłoszeń, siedzib stad i zachęcić kolejnych użytkowników do korzystania z portalu.


Login dla pracownika

Jedną z nowych funkcji jest możliwość nadania uprawnień do portalu pracownikowi posiadacza zwierząt. To ukłon w stronę dużych gospodarstw, często z kilkoma siedzibami stad, gdzie zgłoszenia obsługuje zwykle kilka osób. Teraz każda z nich może otrzymać własny login i kod dostępu, umożliwiający składanie zgłoszeń i zapotrzebowań na rzecz siedziby stada, do której posiadacz zwierząt nadał mu uprawnienia. Aby nadać pracownikowi dostęp do portalu IRZPlus trzeba udać się z wnioskiem do biura powiatowego ARiMR. C...

Pozostało 81% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Grzegorz Ignaczewski
Autor Artykułu:Grzegorz Ignaczewski

redaktor „top agrar Polska”, ekonomista, specjalista w zakresie dopłat bezpośrednich, PROW i ekonomiki gospodarstw.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
21. czerwiec 2024 18:51