Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Jakie ceny nawozów? Agrochem Puławy podaje nowe stawki!

Obrazek

Jeszcze kilka dni temu na stronie autoryzowanego dilera Grupy Azoty wisiał cennik z listopada. Wczoraj firma wstawiła nowy. Jakie są teraz ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych?

Dorota Kolasińska31 grudnia 2021, 11:11

Ostatnie kilka dni okazało się decydujące na rynku nawozów. Ceny gazu chwilowo spadły w związku z niższym zapotrzebowaniem w okresie świątecznym. Spadek był duży, jednak tymczasowy. Producenci nawozów twierdzą, że koszty gazu stanowią już 90%, a od ubiegłego roku obserwujemy 7-krotny ich wzrost. Niestety ma to ogromny wpływ na gigantyczny wzrost cen nawozów.

Jakie są ceny nawozów azotowych?

Agrochem Puławy udostępnił cennik, który obowiązuje od 30 grudnia 2021 r. Jednak firma zaznacza, że oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej, a podane ceny to stawki cało samochodowe (24 tony). Do cen ponadto doliczany jest VAT.

Cennik hurtowy nawozów azotowych od 30 grudnia br: 

Cennik hurtowy nawozów wieloskładnikowych od 30 grudnia br.:
Oprac. dkol na podst. agrochem.com.pl

Fot. agrochem.com.pl/poglądowe

 Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)