StoryEditor

Kongres Mięsny 2021 - weź udział w najważniejszym wydarzeniu w branży mięsnej

Już 7 grudnia 2021 r. odbędzie się kolejna, 6. edycja Kongresu Mięsnego, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze. W tym roku kongres przechodzi do Internetu, ale pozostaje miejscem gwarantującym możliwość zdobycia najnowszej wiedzy na temat rynku mięsa i wędlin wprost od ekspertów.
25.11.2021., 10:11h

Cyfrowa edycja Kongresu Mięsnego w jeszcze większym stopniu niż dotychczas stawia na wiedzę. 7 grudnia będzie dniem wypełnionym prelekcjami i panelami dotyczącymi zmian i wyzwań, przed którymi stoi cała branża mięsna. Liczne grono prelegentów i ekspertów dostarczy uczestnikom wydarzenia bezcennych informacji na temat kondycji rynku, najważniejszych trendów, innowacji i perspektyw branży. Dołącz do nas i skorzystaj z 20% rabatu na hasło TOPAGRAR!

Głównymi tematami tegorocznej, szóstej już edycji konferencji będą zagadnienia związane z rozwojem biznesu w czasach pandemii i ASF, rosnących kosztów energii, pracy i surowców. Będziemy rozmawiać o zmieniających się preferencjach konsumentów mięsa i wędlin oraz o rosnącym dynamicznie rynku roślinnych alternatyw. Nie zabraknie także prognoz dla branży w kontekście niestabilnej sytuacji w sferze prawa i gospodarce, jak również analiz związanych z kryzysem klimatycznym i zieloną transformacją.

Wybrane tematy Kongresu Mięsnego 2021:

  • Zasady obrotu trzodą chlewną oraz wieprzowiną pochodzącą ze stref ASF
  • Wyzwania branży mięsnej w obliczu transformacji energetycznej
  • Zarządzanie kategorią mięsa i wędlin
  • Świąteczne zakupy mięsa i wędlin. Bożonarodzeniowe trendy w handlu
  • Wędliny paczkowane. Sprzedaż, kanały dystrybucji, perspektywy rynku
  • Innowacje na półce z produktami mięsnymi. Siła głosu klientów
  • Nowa rzeczywistość. Liderzy branży mięsnej o przyszłości rynku
  • Trendy w sprzedaży produktów mięsnych w sklepach małoformatowych

Poznaj pełen program wydarzenia oraz zaproszonych ekspertów!

Zdobądź wiedzę na temat najważniejszych trendów kształtujących rynek mięsa i wędlin. Zarejestruj się na Kongres Mięsny 2021!

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
12. grudzień 2023 00:02