StoryEditor

Krajowa Grupa Spożywcza – zmiany na stanowiskach Prezesa i Członków Zarządu

Wraz z początkiem kwietnia mówiło się, że poseł Marek Zagórski zrezygnował z mandatu i pokieruje Krajową Grupą Spożywczą. Dzisiaj 6 kwietnia 2023 r. KGS wystosowało oficjalny komunikat, w którym poznajemy nie tylko nowego Prezesa Zarządu, ale i Członków Zarządu na okres IX kadencji. 
06.04.2023., 14:04h

Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej S.A. w czasie posiedzenia, które odbyło się na koniec poprzedniego miesiąca, w dniach od 29 do 30 marca 2023 r. podjęła uchwały w następujących sprawach:

  • Powołania dniem 5 kwietnia 2023 roku Pana Marka Zagórskiego na stanowisko Prezesa Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej S.A. z siedzibą w Toruniu na okres IX kadencji Zarządu.
  • Powołania z dniem 11 kwietnia 2023 roku Pana Mirosława Narojka na stanowisko Członka Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej S.A. z siedzibą w Toruniu na okres IX kadencji Zarządu.
  • Powołania z dniem 5 kwietnia 2023 roku Pana Piotra Zakrzewskiego na stanowisko Członka Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej S.A. z siedzibą w Toruniu na okres IX kadencji Zarządu.
fot. archiwum
Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
17. kwiecień 2024 01:36