StoryEditor

Kręć fajną wieś: Krzysztof Gorzelańczyk zwycięzcą konkursu!

I wszystko stało się jasne. Po przebojowych głosowaniach internetowych, burzliwej naradzie jury konkursowego oraz wystrzałowej gali finałowej na targach Polagra-Premiery 2018 poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji konkursu „Kręć fajną wieś" organizowanego przez nasza redakcję. 
19.01.2018., 13:01h

Pierwsze miejsce w konkursie i nagrodę 5 tys. zł decyzją jury otrzymał Krzysztof Gorzelańczyk, który nakręcił teledysk o rolniku Waldusiu. Także ten klip cieszył się największym uznaniem wśród internautów, zbierając prawie 3,9 tys. głosów.

Druga nagroda w wysokości 3 tys. zł przypadła zespołowi „Chłopi, którzy rapowali o tym, że wszyscy żyją z gospodarza. Także drugie miejsce przyznali temu klipowi internauci w głosowaniu, które zakończyło się w niedzielę 13 stycznia o północy.

Na trzeciej pozycji w naszym konkursie filmowym znalazł się decyzją jury Kamil Wróblewski, w którego teledysku wspaniałe rolnicze krajobrazy harmonizowały z gitarowym brzmieniem i dziewczęcym wokalem, opowiadającym o sile i wartości rolniczych tradycji.Cała trójka laureatów wykonała utwory ze swoich klipów na żywo, wywołując duży aplauz publiczności. Poza podium znalazły się klipy autorstwa Krzysztofa Borawskiego oraz Mariusza i Krzysztofa Ogiegło.

Finałową galę poprowadziły: Paulina Janusz-Twardowska, koordynatorka konkursu z ramienia „top agrar Polska oraz Magdalena Urbaniak, autorka vloga TRACTORmania.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z finałowej gali!

Nie widziałeś teledysków? Nic straconego, obejrzysz je na: Kręć fajną wieś: Poznaj finalistów i zagłosuj na najlepszy klip!

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 20:52