StoryEditor

PROCAM CUP 2021: ostatni turniej regionalny za nami

To już koniec regionalnych rozgrywek w ramach PROCAM CUP 2021. Ostatni turniej odbył się w mazowieckich Nowych Proboszczewicach. Zobacz, która z drużyn wywalczyła awans do wielkiego finału!
03.08.2021., 13:08h
1 sierpnia w Nowych Proboszczewicach odbył się ostatni turniej regionalny w ramach PROCAM CUP 2021. To był dzień pełen wrażeń i emocji. Już pierwsza kolejka spotkań pokazała, iż rywalizacja będzie zacięta i wyrównana. Tak też się stało. Stawka była niezwykle wysoka. Zawodniczki i zawodnicy zdawali sobie sprawę, że tylko wygrana może dać im przepustkę by awansować do wielkiego finału i stoczyć bój o miano najlepszej drużyny w Polsce.

- Kluczowy dla losów turnieju okazał się bezpośredni pojedynek pomiędzy drużynami UKS Poncio-2010 Lidzbark a Delta Słupno. Najpierw bramkę strzelili ci pierwsi. Następnie drudzy, jednak ze względu na faul na bramkarzu, bramka nie została uznana. Później obie drużyny miały kolejne sytuacje, jednak nie padło więcej goli a mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Lidzbarka. W tym meczu zwycięzcy turnieju regionalnego w Nowych Proboszczewicach wykazali się ogromną cierpliwością i świetną grą w obronie - napisano w relacji na www.procamcup.pl.

Najlepszymi zawodniczkami i zawodnikami turnieju wybrani zostali: Dawid Kaźmierczak (Delta Słupno), Julian Ziółkowski (UKS Poncio-2010 Lidzbark), Kacper Majkowski (UKS Orzeł Sypniewo), Oliwier Podolski (Zjednoczeni Bulkowo), Julia Arczewska (SP Gołymin-Ośrodek) oraz Aleksander Szawłowski.

Po turnieju na Mazowszu znamy już komplet zwycięzców turniejów regionalnych.  Oprócz UKS Poncio-2010 Lidzbark w wielkim finale w Ustce wystąpią: AP Gryf Kamień Pomorski, MKP Wołów, UKS Orlik Mosina, Wisełka Solec Kujawski, UKS Bruskowo Wielkie oraz Akademia Footbolisty Głusk.

Gratulujemy! Wielki finał już 29 sierpnia!

Źródło i fot.: www.procamcup.pl
Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. lipiec 2024 05:49