StoryEditor

Rosja: Rolnik zabił wilka gołymi rękami!

Na jednym z gospodarstw w Rosji rozegrały się sceny jak z horroru. Wilk najpierw rozszarpał dwa psy i zaatakował konia, po czym rzucił się na rolnika i go ugryzł. Ten w obawie, że drapieżnik zaatakuje również jego bydło zaczął walczyć ze zwierzęciem…
07.01.2021., 10:01h
Do tego tragicznego zdarzenia doszło we wsi Novotroitskoye w republice Baszkirii w Rosji. Wilk wdarł się do jednego z gospodarstw, rozszarpał dwa psy i zaatakował konia, po czym rzucił się na rolnika i zaczął go gryźć. Rosjanin nie miał przy sobie żadnej broni. W obawie, że drapieżnik zaatakuje również jego bydło zaczął z nim walczyć gołymi rękami. Był na tyle zdeterminowany, że wreszcie udało mu się zabić agresywne zwierzę.

Rolnik z Rosji wykazał się niebywałą odwagą. Po całym zajściu zdołał jeszcze zapozować z padłym wilkiem. Obecnie, dla bezpieczeństwa, jest testowany na wściekliznę.

Mieszkańcy wsi i okolic twierdzą, że ataki wilków na psy i zwierzęta gospodarskie stają się coraz bardziej powszechne.

– Lasy są niszczone i palone, więc wilki tracą swoje pożywienie. To całkowicie wina człowieka. To tak, jakby wilki zostały bez dachu nad głową, dlatego właśnie wychodzą z lasu – skomentował jeden z mieszkańców.

Źródło i fot.: www.o2.pl
Dominika Mulak
Autor Artykułu:Dominika Mulak Dziennikarka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
06. grudzień 2023 19:22