StoryEditor

Top 10 wymarzonych prezentów dla rolnika pod choinkę

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi po raz kolejny wraca ból głowy żon i partnerek rolników: co kupić swojemu mężczyźnie pod choinkę? Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji wagi tego wyzwania spieszymy Wam drogie Panie z pomocą. Ale nie tylko Paniom – Panowie też mogą z tego rankingu skorzystać i kupić sobie coś samemu lub też swoim rolniczkom.
15.12.2023., 10:36h

Gdy zapytacie rolnika o Top 10 jego wymarzonych prezentów pod choinkę (a raczej: na podwórko), to zapewne 9 na 10 wskaże Wam taką listę, którą publikujemy poniżej (kolejność oczywiście może być inna).

Top 10 wymarzony prezentów dla rolnika na Święta

Zapnijcie zatem pasy i ruszamy z listą. Oto ona:

 1. Kombajn (koniecznie większy niż sąsiada)
 2. Traktor (koniecznie mocniejszy niż sąsiada)
 3. Opryskiwacz (oczywiście, że z szerszą belką niż ma sąsiad)
 4. Samochód terenowy (taki, co wpadnie po klamki w błoto, a wyjedzie)
 5. Nawigacja satelitarna do ciągnika (teraz wreszcie w polu samo się będzie robić chociaż trochę)
 6. Tir nawozów azotowych (jako prezent może być o wartości z grudnia 2022 r.)
 7. Kontener środków ochrony roślin (mowa o kontenerze samochodowym, a nie budce parkingowego oczywiście)
 8. Dwutygodniowe wakacje w egzotycznym kraju (z żoną lub żona może jechać sama, jeśli rolnikowi to pasuje)
 9. Profesjonalna stacja meteorologiczna (tu niestety ryzyko zaniku sąsiedzkich relacji. Skończą się rozmowy typu: I jaka będzie pogoda, sąsiedzie?)
 10. Warsztatowa skrzynka narzędziowa z pełnym wyposażeniem (oczywiście mamy tu na myśli nie tylko narzędzia).

No tak, można się rozmarzyć… Wiadomo jednak, że trudno kupić te wszystkie prezenty z powyższej listy bez większego i długoterminowego planu. Dlatego mamy drugą, bardziej przyziemną listę Top 10 prezentów dla rolnika pod choinkę, na które każdego stać.

Top 10 prezentów dla rolnika pod choinkę

Naszą alternatywną listę opracowaliśmy na bazie naszego wieloletniego doświadczenia oraz naszego Agrarsklepu, w którym te wymienione poniżej oraz setki innych czekają na Was nie tylko od Świeta. Ciekawi? No to czytajcie!

 1. Czapeczka z daszkiem top agrar Polska – zawsze na topie i do noszenia pzrez cały rok. Dostępna w 2 wersjach dla niej i dla niego. Do wyboru i do koloru aż 2 kolory???? 
 2. Koszulka męska czarna – do noszenia przez cały rok, inaczej: oporowo całodobowo. Kupujcie i nie dziękujcie. 
 3. Kubek porcelanowy  ”NIby nie ma ideałów, a jednak jest rolnik” – niestety, żyjemy w takich czasach, że jak człowiek się sam nie doceni, to o uznanie trudno, więc taki kubek dla podniesienia samooceny rolnika – bezcenny. 
 4. Kubek termiczny top agrar Polska. Rolnik to twardy zawodnik i w sezonie nie schodzi szybko z traktora czy kombajnu spędzając długie godziny na polu. Idealnym rozwiązaniem jest więc posiadanie kubka termicznego, w którym, zawsze kawa czy herbata będzie gorąca. Polecane zwłaszcza dla singli, którym nie ma kto ciepłego napoju przywieźć na pole…
 5. Karty do gry top agrar Polska. Karty to zawsze fajny prezent. Nie tylko na długie zimowe wieczory, ale także wtedy, gdy trzeba sąsiada zaprosić na kawę i załatwić dzierżawę gruntu. I bynajmniej nie chodzi o przegranie ziemi w karty, ale podczas gry w makao łatwiej pogadać o interesach.  Polecamy! 
 6. Miara rozwijana 3 m top agrar Polska. Rolnik bez miary jest jak bez ręki. Używa jej codziennie i miara często się zużywa. Nasza jest lepsza. My mamy 30 lat, nasza maira wytrzyma tyle samo. 
 7. Atlasy chwastów, chorób i szkodników. Kiedyś pod choinkę dawało się Trylogię Sienkiewicza. Ale to już przeszłość. Dziś pod choinkę rolnikowi trzeba dać Trylogię top agraru, a konkretnie 3 atlasy: chorób, chwastów i szkodników. Must have w biblioteczce każdego rolnika. Pamiętajcie, Wujek Google nie zawsze wszystko Wam podpowie. W pakiecie 3 sztuki taniej! 
 8. Pszenica ozima – przewodnik polowy. Wielu rolników uprawia pszenicę, ale czy każdy z nich robi to optymalnie, wyciągając maksimum ze swojej gleby? Aby to sprawdzić koniecznie trzeba przeczytać nasz przewodnik. To idealny prezent, bo efekty lektury można rolnik będzie mógł sprawdzić już za 9 miesięcy. Jakkolwiek to brzmi… 
 9. Książka „40 lat w biegu". To wyjatkowa i unikalna historia ciągników rolniczych obencych w polskich gospodarstwach od lat. Fantastyczna podróż w przeszłość, ogromne emocje i sentymenty. Jest co pokazać dzieciom i wnukom. Koniecznie trzeba to mieć w domowej biblioteczce!
 10. Dwuletnia prenumerata top agrar Polska. To prawdziwy prezent na pełnym „wypasie”. Przez 2 lata nie trzeba się martwić o dostęp do wiedzy i informacji: w tej cenie wydanie papierowe top agrar Polska, nieograniczony dostęp do portalu topagrar.pl, zniżki na paliwo, tańsze wejściówki na najlepsze eventy rolnicze w Polsce, a do tego prawdziwa gratka – możliwość ekskluzywnego podróżowania w przystępnych cenach po najznamienitszych zakątkach rolniczych na świecie z top agrar Polska. 

WIĘCEJ ŚWIĄTECZNYCH PROMOCJI ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 13:32