StoryEditor

Wielkopolska. Cinquecento staranowało traktor!

Kierujacy cinquecento został przewieziony do szpitala po tym, jak wjechał autem w ciągnik rolniczy, pracujący przy drodze.
17.05.2017., 12:05h

Około 9.00 rano 15 maja doszło do wypadku na trasie Kościan – Widziszew (woj. wielkopolskie). Kierowca cinquecento, jadąc od strony Kościana, wjechał w pracujący ciągnik rolniczy, którym ściągano siewnik z postawionej na polu przyczepy.

Kierowcę zakleszczonego w aucie wyciągnęli strażacy, a następnie zajęli się nim ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce wypadku. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Nie wiadomo, w jakim jest stanie.
Nieznane są przyczyny wypadku. Sprzyjające warunki pogodowe i dobra widoczność tym razem nie pomogły kierującemu cinquecento, jednak nie wiadomo, czy miejsce pracy traktorzysty było odpowiednio oznakowane.  

oprac. al, materiały dzięki uprzejmości portalu koscian.net, fot. B. Ludowicz

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia i chcesz, zeby przeczytała o tym cała Polska? Korzystaj z naszej czerwonej linii i razem z nami twórz Rolniczy Alarm 24! dzwoń: 61 86 90 693
pisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Aneta Lewandowska
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska Redaktorka portalu topagrar.com, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli zwierząt
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. maj 2024 23:58