StoryEditor

Zyskaj wsparcie w monitorowaniu Twoich upraw - zapisz się na newsletter serwisu Agrarpogoda!

Po żniwach zacznie się kolejny sezon agrotechniczny. Chcemy pomóc Tobie w ochronie rzepaku i zbóż przed chwastami, szkodnikami i chorobami. Skorzystaj  z oferty naszego specjalnego newslettera Agrarpogoda.pl!
23.03.2021., 14:03h
Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m. in. top agrar Polska i Tygodnika Poradnika Rolniczego, przygotowało specjalny serwis agrarpogoda.pl, który będzie narzędziem informacyjnym, wspierającym Ciebie  w codziennym prowadzeniu plantacji pszenicy ozimej, rzepaku, ziemniaków i buraków cukrowych.

W pierwszej fazie tego projektu jeżeli zapiszesz się na specjalny newsletter na stronie agrarpogoda.pl, otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową informacje dotyczące aktualnego przebiegu wegetacji roślin, zagrożenia ze strony chorób i szkodników oraz porady jak może poprawić zdrowotność roślin na swojej plantacji.

Redaktorzy i specjaliści współpracujący z serwisem agrarpogoda.pl będą przygotowywać dla Ciebie cenne informacje wzbogacone o wykresy ze stacji pogodowych i zdjęcia z plantacji.

Dzięki temu będziesz wiedzieć zawsze na bieżąco jakie choroby lub szkodniki mogą zagrażać Twoim plantacjom i będziesz mógł monitorować je i interweniować wtedy, gdy będzie to konieczne.

Wegetacja rusza – nie zwlekaj. Zapisz się na newsletter agrarpogoda.pl i bądź na bieżąco z wszystkim, co dzieje się na polach!

Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
07. grudzień 2023 10:54