StoryEditor

18 Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej już we wrześniu!

Wracamy do aktywności podczas największych imprez w kraju. Ruszają przeróżne targi, pokazy polowe, ale również te najciekawsze w branży mleczarskiej. Co roku odwiedzaliśmy FSM, tym razem odbędzie się w Białymstoku.
20.06.2021., 16:06h
Mimo, że nie wiemy jeszcze, co nas czeka jesienią w związku z koronawirusem i czy znów nie zamknie nas w domach, to dzięki zdjęciu niektórych ograniczeń można powoli planować najbliższe tygodnie. Tuż po wakacjach 8-9 września 2021 r. w Białymstoku odbędzie się 18 Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej. 

– Forum to doskonała okazja na poznanie rozwiązań zastosowanych w innych państwach oraz możliwość ich wykorzystania czy wdrożenia na gruncie polskim. To również szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych, bądź umocnienie tych już istniejących. Forum to również miejsce spotkań oraz platforma wymiany poglądów i doświadczeń przedstawicieli branży żywnościowej. Do udziału w 18. edycji Forum zaprosiliśmy wielu ekspertów z całego świata, którzy podczas prelekcji przybliżą problematykę zagadnień dotyczących sektora mleczarskiego – informują organizatorzy Forum. 

Podczas forum eksperci poruszą temat wyzwań dot. Zielonego Ładu, jak zarządzać mleczarstwem w kontekście ekologicznych wymagań UE oraz skutków umów o wolnym handlu. Paneliści zastanowią się także czy światowy handel działa na dobrych zasadach i czy ceny są ustalane prawidłowo. Nie zabraknie również tematu, jak sektor mleczarski przeszedł koronawirusa i na jakie działy miał największy wpływ. 
– Rekrutacja uczestników największej konferencji branży mleczarskiej ruszyła. Warto się pospieszyć i już dziś dołączyć do grona uczestników, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a goście, z którymi będzie można podyskutować o najważniejszych problemach są wyjątkowi. Formularz aplikacyjny jest dostępny na stronie internetowej: https://forum-mleczarskie.org/ w zakładce REJESTRACJA – zapraszają organizatorzy FSM. 

oprac. dkol na podst. inf. prasowej FSM
fot. FSM 
Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 21:52