StoryEditor

Ciągniki Claas do wynajęcia - First Claas Rental

First Claas Rental to pilotażowy program krótkoterminowego wynajmu ciągników, który Claas uruchamia wspólnie ze swoimi dealerami z północno-zachodniej części Polski.
04.06.2024., 08:30h

Ciągniki Claas do wynajęcia

Traktory można już wynajmować u dealerów:

  • Agrimasz (oddział Fiszewo i Niepruszewo),
  • Agro-Land (oddział Jastrowie),
  • Kalchem (oddział Głęboczek Wielki) i Ulenberg (oddział Główczyce i Pyrzyce).

Do dyspozycji rolników są następujące modele: Arion 650 i 660, Axion 830, 870, 930 i 960, Axion 960 Terra Trac i Xerion 5000.

Zobacz także: Kupić maszynę czy wynająć firmę usługową? Co wybierają rolnicy?

Wszystkie ciągniki na wynajem mają bardzo bogate wyposażenie, które obejmuje m.in. bezstopniową przekładnię Cmatic 50 km/h, szerokie ogumienie Michelin z tyłu 710, z przodu 600 mm, system wspomagający operatora Cemos, nawigację GPS Pilot z sygnałem RTK, system ISOBUS z aktywacjami section control i zmiennego dawkowania, 5 zaworów z tyłu ze sterowaniem elektrohydraulicznym, oświetlenie robocze LED, hydrauliczny łącznik górny. Wszystkie ciągniki objęte są pełnym ubezpieczeniem i pakietami przeglądów w cenie wynajmu.

Program zakłada, że najkrótszy okres wynajmu wynosi tydzień, a najdłuższy 6 miesięcy. Im jest on dłuższy, tym korzystanie z ciągnika Claas jest tańsze.

Program zakłada, że w ciągu tygodnia ciągnik przepracuje 40 godzin. Claas informuje, że korzystanie z programu jest bardzo proste. Na stronie internetowej można przeglądać dostępne aktualnie do wynajęcia ciągniki i sprawdzić ich dokładne dane techniczne i wyposażenie.

Ile kosztuje wynajem ciągnika Claas?

Claas podaje również ceny: za 40-godzinny tydzień pracy ciągnikiem Arion 660 trzeba zapłacić 145 zł/h netto, a w przypadku Axion 960 Terra Trac stawka ta wynosi 280 zł/h netto.

Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
21. czerwiec 2024 15:22