StoryEditor

Gigant John Deere na Opolagrze

Największy ciągnik marki John Deere zadebiutował na naszym rynku w trakcie targów Opolagra.
11.06.2016., 08:06h

Nowa seria ciągników John Deere 9RX w końcu zadebiutowała na Opolszczyźnie. Pod maską wyposażonego w cztery gąsienice przegubowego traktora kryje się 15-litrowy silnik o mocy sięgającej aż 670 KM. Przekładnia e18 PowerShift z 18 biegami jest standardowym wyposażeniem wszystkich ciągników z rodziny 9. Opcjonalny układ hydrauliczny o dużej wydajności zapewnia dodatkowy przepływ 215 l/min przy przepływie całkowitym 435 l/min. 

Ponadto, prócz ciągnika 9RX, pierwszy raz w Polsce zaprezentowany został nowy model z serii 6M – 6195M o mocy 206 KM. Czytaj więcej.

Goście targów mogą też zobaczyć sprzęt John Deere w akcji, m.in. w ramach  pokazu systemu Machine Sync, który zapewnia synchronizację ciągnika z kombajnem, dzięki czemu operator może sterować ciągnikiem z kombajnu, ale także system AutoTrack umożliwiający satelitarne automatyczne prowadzenie maszyny czy  iTEC Pro, pozwalający na zarządzanie maszyną na uwrociach (sterowanie, załączanie, in.). Sporą atrakcją jest prezentacja symulatora jazdy kombajnem do zbioru zbóż. Czytaj więcej. beb

 

Fot. Beba

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 13:59