Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Ile kosztują zęby do ładowacza czołowego?

02.08.2018

Drukuj

Ile kosztują zęby do ładowacza czołowego?

Artykuł dostępny

Niestety nic nie jest wieczne i ta maksyma tyczy także zębów. Intensywne eksploatowanie krokodyla sprawia, że elementy robocze osprzętu zużywają się. Stając przed koniecznością wymiany detali na nowe można zapoznać się z ofertą firmy Waryński.

r e k l a m a

Producent wytwarza szeroką paletę zębów do wideł i krokodyli, więc z pewnością każdy znajdzie model pasujący do jego osprzętu. Zęby wykonane są z wysokogatunkowej stali sprężynowej, takiej jaka wykorzystywana jest do produkcji resorów i sprężyn. Wszystkie elementy wykonywane są metodą kucia matrycowego, co zapewnia dużą powtarzalność i wytrzymałość detali. Każda wytworzona partia przechodzi badania twardości.

I tak, za popularny model zęba w kształcie litery Z i długości 880 mm zapłacimy ok. 92 zł (wszystkie ceny brutto). Element o tym samym kształcie, tylko o 80 mm krótszy wyceniany jest na 85,5 zł. Za ząb prosty o długości 1200 mm zapłacimy niemal 250 zł, a mniejszy model (880 mm) kosztuje 133 zł. Wersja prostego zęba o długości 710 mm to wydatek 66 zł. Z kolei detale pasujące do górnej szczęki krokodyla, w zależności od długości kupimy za kwotę 62 lub 78 zł za sztukę.

Oczywiście zęby trzeba solidnie przykręcić. Za nakrętkę M22 zapłacimy ok. 10 zł, a M28 kosztuje 16 zł. Dodatkowo Waryński oferuje także tuleje do zębów w cenie 35–37 zł za sztukę.

pt

Polecane dla Ciebie:

article icon

Emerytura "Mama 4 Plus" a pobyt za granicą

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii