StoryEditor

Kubota M4073: ciągnik stworzony do pracy z ładowaczem czołowym

W ramach serii "Rolnicy oceniają" odwiedziliśmy użytkowników najpopularniejszego ciągnika Kubota M4073. Jak w AGRO RANKINGU wypadł ten model? O obsłudze i pracy ciągnika mówią rolnicy.
27.04.2023., 12:04h

Najpopularniejszy ciągnik Kubota w Polsce

W kolejnym odcinku serii "Rolnicy oceniają", odwiedziliśmy użytkowników najpopularniejszego w 2022 roku modelu Kuboty – M4073. W Polsce japońska marka sprzedała 88 sztuk tego modelu. Popularny M4073 to mały, ale bardzo zwinny ciągnik, z czterocylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem o pojemności 3,3 litra i mocy 74,3 KM.

Model cieszy się powodzeniem szczególnie w gospodarstwach warzywniczych, gdzie dobrze sprawdza się z ładowaczem oraz w pracach wymagających niskich prędkości roboczych. Mała Kubota przekonuje niskim spalaniem oraz bardzo dobrą widocznością. W standardzie ciągnik wyposażony jest w elektrohydrauliczny rewers, klimatyzację oraz dwie sekcje hydrauliki. Ma pompę hydrauliczną o wydatku 63 l/min oraz 2500 kg udźwigu TUZ. Jego długość to 3,7 m, masa niespełna 2,6 t.

agro ranking rolnicy oceniają

Odwiedziliśmy dwóch rolników z gminy Góra Świętej Małgorzaty i zapytaliśmy o ich indywidualną ocenę. Na końcu artykułu prezentujemy wynik Agrorankingu, platformy, gdzie rolnicy oceniali ten model ciągnika.

rolnicy oceniaja

Ciągnik stworzony do pracy z ładowaczem

Szukaliśmy zwrotnego ciągnika z dobrą widocznością do przodu i ...

Pozostało 84% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Krzysztof Gębski
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski

redaktor top agrar Polska w dziale "Technika".

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. marzec 2024 13:16