StoryEditor

Prosty i silny ciągnik do ciężkiej pracy: John Deere 6155M

Najpopularniejszy w Polsce w 2022 roku John Deere 6155M oceniają rolnicy - jakie są ich spostrzeżenia? Jak w pracy sprawdzają się najczęściej kupowane maszyny John Deere w polskich gospodarstwach?

Najpopularniejszy w Polsce: ciągnik John Deere 6155M

W drugim odcinku naszej serii prezentujemy najpopularniejszy ciągnik rolniczy w Polsce w roku 2022, czyli John Deere 6155M. W ub.r. w Polsce sprzedano ich aż 414 sztuk. 6155M to najmniejszy sześciocylindrowy model popularnej serii 6M, pod maską pracuje znana od lat jednostka o pojemności 6,8 l, która rozwija moc znamionową 114 kW/155 KM. Traktory 6M wyróżniają się skromniejszym wyposażeniem i niższą ceną niż modele 6R. To ważny argument dla wielu rolników, którzy nie są fanami najnowszych elektronicznych rozwiązań.

Ciągniki serii 6M to zdaniem rolników dopracowane i sprawdzone od lat maszyny. Podkreślają to także bohaterowie naszych reportaży. Ciągniki 6M z pozoru z uboższym wyposażeniem, mogą mieć amortyzowaną przednią oś, kabinę, a także bardzo dobry fotel traktorzysty. Dzięki temu wielogodzinna praca w polu czy transporcie jest o wiele mniej męcząca. Ciągniki mimo uboższego wyposażenia oferowane są z układami automatycznego prowadzenia i pakietami rolnictwa precyzyjnego, a także funkcjami zdalnego monitorowania parametrów pracy JD Link. Na końcu artykułu prezentujemy wynik ...

Pozostało 84% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Dawid Konieczka
Autor Artykułu:Dawid Konieczka

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Krzysztof Gębski
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski

redaktor top agrar Polska w dziale "Technika".

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. maj 2024 22:01